Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content
Sign in to follow this  
kosek

taras w betonie

Recommended Posts

Cześć. Piszę do Was z pytaniem i poradą jednocześnie. Marzy mi się nowoczesny taras w betonie na ziemi i na ścianie. Znalazłam sporo firm, które wykonują tego typu wykonania,  ale nie za bardzo wiem jaka firma jest godna polecenia do wykonania takiej aranżacji.

Możecie coś podpowiedzieć? Wszelkie uwagi mile widziane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można wykonać taras w betonie, może wyglądać w miarę dobrze i zastanowić się nad ładnym zadaszeniem. W  sumie to jedni wybierają daszki z  Plexikordu , a jeszcze inni wybierają drewno. W zasadzie drewno jest droższe i może na skutek zmieniającej się pogody. Poliuretany i płyty znajdziesz właśnie w ich ofercie, szczególnie wykorzystywane dla tarasów i reklamy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ważne, aby pomyśleć o markizach. Tutaj http://www.twojamarkiza.pl jest wiele ciekawych propozycji. Można w ten sposób uchronić taras przed nadmiernym słońcem. Myślę, że jest to lepsze rozwiązanie niż jakiekolwiek daszki. Dzięki markizom można korzystać z tarasu nawet w upalne dni. Pamiętajcie, że beton szybko się nagrzewa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba także zastanowić się nad jakimś zadaszeniem tarasu https://arctom.pl/pl/ , żeby przestrzeń nie była narażona na szkodliwe warunki pogodowe. Wpłynie to na jej lepszy stan, w zależności od materiału na jaki zdecydujemy się postawić. Ta ochrona ma także pozytywny wpływ na wszystkie meble czy sprzęty, które przetrzymuje się na tarasie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×