Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Natala

Pomoc opał, zaległe rachunki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natala

Witajcie, wiem ze tu duzo hejtu ale postanowilam napisac. Na depresje choruje od 17 lat, od roku choroba bardzo postapila, w zeszlym roku musialam przelezec w domu bo lekarz wprowadzil mi bardzo silne leki, zaniedbalam rachunki i zycie. Wypowiedziano nam pozyczki , obecnie probuje wrocic do zywych, wrocilam do pracy i chce normalnie funkcjonowac ale zeby tak bylo potrzebuje spokoju. Chcialabym splacic zaleglosci w kwocie 20 tys ale nie mam zdolnosci, czy jest ktos kto moglby pozyczyc? Oczywiscie moge podpisac stosowna umowe i co miesiac wplacac regularne kwoty a nawet czasem nadplacac, nie mamy opalu na zime, dlugi pochlaniaja teraz wszystko, prosze o pomoc tylko osoby wiarygodne i takie ktore nie rzadaja 600zl oplaty ubezpieczenia na poczatek a potem uzyskanie kredytu bo mnie na to nie stac. Błagam o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala

moj mail to natalusia1985@wp.pl nie dodalam w poscie

 

Gdyby ktos nas chcial wesprzec chociaz 5 zl bede wdzieczna do konca zycia za okazana pomoc.

65 1140 2004 0000 3002 7634 6955

 

Bog zaplac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×