Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Piotr

Pomóżcie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr
chsd@o2.pl
Witam serdecznie mam na imię Piotr i chciałbym się dowiedzieć czy jesteście państwo w stanie pomóc nam jakimś wsparciem  opiszę krotko nasza sytuacje. Wiec mieszkam z mamą chora na stwardnienie rozsiane mająca oczywiście rentę w wysokości 805 zł którą przekazuje w całości na spłatę kredytu który wzięli razem z tata kilka lat temu na wykup mieszkania i nie stać ją nawet na leki które są niezbędne aby choć w jakimś stopniu zapobiec dalszemu rozwojowi choroby, tata jest osoba bezrobotna też chorą ubiegająca się o rentę ponieważ w tym roku przeszedł operację do której doprowadził szpital w Zawierciu z powodu złej diagnozy otóż miał kamienie na nerkach które trzeba było rozbić  a tego nie zrobili i doszło do zatkania przewodów i co za tym idzie ostrego zapalenia trzustki i teraz do końca życia musi stosować ścisłą dietę, miał komisje na której lekarz przyznał mu rentę z tytułu częściowej niezdolności do pracy ale nasz ZUS niestety odmówił przyznania ponieważ nie zmieścił się w ustawowych  ostatnich 18 miesiącach przez które nie były odprowadzane składki do ZUS a tata ma przepracowane 34 lata w warunkach szkodliwych, natomiast ja jestem tez osoba bezrobotną poszukującą pracy i zarejestrowaną w urzędzie pracy Zawiercie ale głownie chodzi mi o rodziców ponieważ jest im bardzo trudno a mama w związku z tą sytuacją żyje cały czas w nerwach i ciągłym stresie co przy tej chorobie jest bardzo nie wskazane więc jeśli możecie w jakiś sposób nam pomóc to będę naprawdę bardzo państwu wdzięczny. Mój e-mail piotr_drag@o2.pl tel 886116244                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Z Poważaniem Piotr Drąg. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×