Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
rogoz

Polisolokata Skandia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam porady: gdzie udać się po odzyskanie zwrotu z zlikwidowanej opłaty likwidacyjnej. Poliolokatę miałem w firmie Skandia. Wiem ze o tego roku moża ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów, no ale gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy, że od tego roku się można ubiegac?:) co do tych polis to czytalem, że ludzie sklądają pozwy i odzyskują kase. chyba musisz w necie poszukac ale pewnie bez prawnika sięnie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właanie zlożyłem pozew do sądu o zwrot opłaty, skontawałem się z adwokatem na tej stronie http://oplatylikwidacyjne24.pl/  i reszta już szybko poszła. Do tej pory wszystko przebiegło bez problemów i wierzę, że odzyskam całą kwotę, bo adwokat dokładnie mi wyjaśnił ten mechanizm i te opłaty likwidacyjne są po prostu niezgodne z prawem.

Edytowane przez michalowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzaj prosto do kancelarii prawnych. Mogę Ci polecić z autopsji tę polisolokaty.com bo mi osobiście pomogli. Musisz się nastawić że to nie będzie prosta sprawa, ale jesteś na wygranej pozycji. Tak naprawdę z dobrymi prawnikami sprawa jest niemalże pewnym zwycięstwem, ale to trwa miesiącami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid55

Witam. Z polisolokatami nie ma żartów. Sam dałem się "nabić w polisę" i straciłem przez to zdrowie, no i oszczędności. Ta naprawdę gdyby nie pomoc Kancelarii Lex z Wrocławia, to nie odzyskałbym pieniędzy. Sprawa do łatwych nie należała, ale kancelaria podeszła z zaangażowanie i... udało się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×