Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
ierugnuy

Udzielę pożyczki dla osób posiadających zadłużenie w BIK i KRD/komornik(PRYWATNIE)

Rekomendowane odpowiedzi

Udzielam pożyczek dla osób posiadających zadłużenie w BIK,BIG i
KRD.Bez zabezpieczen i sprawdzania baz KRD,BIK,BIG,bez zaświadczeń itd...
Również dla osób z zajęciami komorniczymi.

Pożyczki udzielamy do 100tys.Długi Okres Kredytowania.
Nie pobieramy: przedpłat, zadatków, ani zaliczek
Oprocentowanie oraz warunki kredytu ustalane są indywidaualnie po kontakcie e-mail.
Każde zgłoszenie traktujemy poważnie!!!

Wszystko załatwiamy w kilka dni!



Kontakt tylko pod tym adresem ->  marek_podstawski@wp.pl
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zdania,ze jeśli ktoś posiada zadłuzenie to raczej nie powinien brać kolejnej pożyczki, która jedynie je zwiększy.Odsyłam do dobrego tematu:

http://www.forum-kredytowe.pl/f148/bik-status-platnosci-umorzony-jak-usunac-ten-wpis-z-biku-71417.html

 

Znajduje się w nim informacja jak usunąć wpis z biku. Jest to możliwe.  Na początku warto jest dążyć do zredukowania swojego długo a nie zastanawiać się nad dalszym wplątywaniem się w spiralę dlugów. Pamiętajcie,że zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pranik2012

Uwaga na tego mężczyznę!! To oszust!! Ma sprawy na policji ale jak widać dalej szuka problemów. Zgłoszenie na policję już poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama jestem przeciwna braniu takich szybkich pożyczek ale jeśli już zostałabym postawiona przed ścianą i musiałabym coś takiego zaciągnąć to na pewno nie u prywatnej osoby ale w jakiejś większej firmie. Przynajmniej miałabym podane zasady udzelania czarno na bialym i w umowie i wiedziałabym czego mogę oczekiwać. Druga sprawa to to,że wiele tego typu firm aby zacięcić klientow do skorzystania z ich ofert oferuje pierwszą pożyczkę za darmo. Zerknijcie sobie na stronę:

http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych

 

Jest na niej przegląd takich ofert pożyczek dla zadłużonych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×