Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Zbigniew32

Firmy faktoringowe w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wynika z artykułu "Wyniki firm faktoringowych w pierwszym kwartale 2015 roku" opublikowanym na  http://www.kuke-finance.pl/aktualnosci/wyniki-firm-faktoringowych-w-pierwszym-kwartale-2015-roku,12.html - firmy faktoringowe w Polsce są coraz częściej wybierane przez przedsiębiorstwa, które chcą uzyskać zamrożone w fakturach pieniądze i utrzymać stabilność finansową. W porównaniu do roku 2014 - firmy te wykupiły do tej pory 24,8% więcej wierzytelności. Czy jesteście zwolennikami takiego rozwiązania - w waszych miejscach pracy korzystacie lub planujecie skorzystać z takich usług finansowych? Czy faktoring to skuteczna metoda rozwiązywania problemów związanych z obrotami handlowymi z rozciągniętym procesem ściągania należności? Jestem ciekaw waszych opinii na ten temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli takie firmy nie mają płynności finansowej to jak najbardziej.. jednak zależy od polityki jeżeli jako firma masz np. chwilowe kłopoty a wiesz że to minie to myślę że nie warto angażować w to firm trzeciach aby oddawać dłuższej perspektywie oddawać procent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszym zakładzie korzystaliśmy już kilkukrotnie z pomocy jaką oferuje firma https://www.monevia.pl/jakie-korzysci/ Monevia to odpowiedż na oczekiwania klientów z sektora mikro i małych przedsiębiorstw w zakresie finansowania należności. Wspierają finansowo te firmy, które wystawiają miesięcznie małą liczbę faktur z wydłużonym terminem płatności lub o niewielkich nominałach. Dodatkowo monevia udostępnia gotówkę zamrożoną w formie faktur z długim terminem płatności, bez dodatkowych formalności i długoterminowych umów współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek8

Słyszałam że Pragma jest ok

Mam tam nanofaktoring jestem zadowolona. żadnych opłat abonamentowych, kasa na koncie w 2 godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×