Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

daffodil

Użytkownicy forum
  • Content count

    6
  • Joined

  • Last visited

  1. Hej forumowicze, mam problem z wyborem odpowiedniego sprzętu do naszej nowej linii pakowania. Znalazłem ofertę Preciamolen: https://pl.preciamolen.com/ i nie wiem, który system najlepiej sprawdzi się w naszych warunkach. Zależy mi na dokładności, łatwej obsłudze i niezawodności przy dużych prędkościach linii. Czy ktoś korzystał z ich rozwiązań w podobnej skali produkcji i może doradzić? Każda praktyczna wskazówka będzie bardzo cenna.
  2. ginekolog

    Dzień dobry! Szukam sprawdzonego ginekologa, który cieszy się zaufaniem pacjentek. Z wielu stron słyszałam, że warto zapisać się do specjalistów z https://www.mammamed.pl/ginekologia.html Czy ktoś potwierdza te pozytywne opinie?
  3. Hej! Myślę o zakupie nowego mieszkania w Łodzi i natknąłem się na www.villaromanow.pl/o-developerze . Inwestycja ma bardzo dobre recenzje i ładne projekty. Zastanawiam się, czy to będzie trafiony wybór, zwłaszcza pod kątem komfortu i lokalizacji. Ktoś zna tę inwestycję lub miał okazję ją odwiedzić?
  4. Cześć forumowicze! Prowadzę dział marketingu i obecnie przygotowujemy kampanię, w której chcemy zaangażować naszych klientów i jednocześnie nagrodzić ich produktami marek premium. Jednym z pomysłów jest wykorzystanie odzieży i dodatków od Guess - znalazłem kilka ciekawych opcji które moim zdaniem pasują do charakteru akcji. Zależy nam na produktach, które będą atrakcyjne wizualnie, ale też solidne jakościowo - nie chcemy rozdawać czegoś, co po miesiącu się zniszczy. Czy ktoś z was korzystał z produktów Guess w celach marketingowych? Czy spotkały się z pozytywnym odbiorem i były warte swojej ceny?
  5. BHP

    Hej! Szukam szkolenia BHP dla lekarzy i pielęgniarek – znajoma poleciła mi https://mirjas.pl/kursy/szkolenie-okresowe-bhp-dla-lekarzy/. Czy ktoś z Was miał okazję robić to szkolenie u nich? Jak z jakością i formalnościami?
  6. Kredyt hipoteczny czy gotówkowy

    Na pewno hipoteczne, zależy w jakiej walucie się zarabia.
×