Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

annitra

Użytkownicy forum
  • Content count

    45
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by annitra


  1. Każdy to od siebie odsuwa, to zrozumiałe, jako, że rozliczanie podatków w Polsce to wręcz sport ekstremalny :) Ale da się jak najbardziej zrobić to samemu, trzeba tylko się uzbroić w cierpliwość i wiedzę. Ta druga jest dostępna w parę kliknięć, w Internecie jest mnóstwo pomocnych materiałów. Od siebie mogę na przykład polecić ten artykuł https://www.mistrzu.com/pit-28-czym-jest-i-co-warto-o-nim-wiedziec/ o PIT 28.


  2. W przypadku budowy takiego magazynu czy innego budynku o podobnej konstrukcji, na pewno potrzebna będzie stal - różnego rodzaju i w dużych ilościach. Dlatego warto sobie zapisać namiar na firmę https://mtl.com.pl/ - to rzetelny dostawca stali, cieszący się renomą i mogący pochwalić się dużym doświadczeniem. Można u nich zamówić rury, pręty, blachy czy inne elementy ze stali i aluminium. 


  3. Inwestowanie w rozwój firmy to jest oczywistość, ale każda branża ma swoją specyfikę. W biurze inwestycją będzie wysłanie pracowników na szkolenie, w firmie budowlanej będzie to pozyskanie specjalistycznego sprzętu i maszyn budowlanych. Rozwój parku maszynowego to nie tylko zwiększanie skuteczności firmy, ale także możliwość zyskiwania lepiej płatnych zleceń. Jeśli firma posiada na swoim wyposażeniu coś tak skomplikowanego i zaawansowanego jak robot wyburzeniowy https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/roboty-wyburzeniowe/ to z pewnością może liczyć na najlepsze kontrakty na rynku i współpracę z wpływowymi inwestorami. 


  4. Część wszystkim! Czy wiecie może czym jest sitodruk? Ja muszę przyznać, że dopiero wczoraj, szukając firmy, która nadrukuje logo mojej firmy na koszulki, trafiłam na stronę: https://www.drukarniaonline.pl/page/sitodruk-zastosowanie-wlasciwosci , z której się dowiedziałam, że coś takiego w ogóle jest :D. Trochę zgłębiłam temat, dowiedziałam się co to jest i zdecydowałam, że ta metoda będzie chyba najlepsza. Dla ścisłości - potrzebuję nadrukować logo restauracji na 35 koszulkach i zależy mi na wysokiej jakości, bo jak wiadomo takie rzeczy często są prane i narażone na zniszczenia...

×