Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

annitra

Użytkownicy forum
  • Content count

    53
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by annitra


  1. Co prawda nie miałam "przyjemności" :D jeszcze korzystać z takich usług, mimo to wiem, że to kwesta czasu. Jakiś czas temu koleżanka zbiła wyświetlacz w swoim apple watchu i naprawiała go w tym serwisie: https://repairlab.pl/blog/wymiana-naprawa-szybki-apple-watch/  . Co prawda nie wiem jaka była jej opinia na temat wymiany szybki, bo jeszcze się nie widziałyśmy, ale na pewno chwaliła ten serwis apple za to, że można dostarczyć do nich uszkodzony sprzęt za pomocą przesyłki kurierskiej.


  2. Każdy to od siebie odsuwa, to zrozumiałe, jako, że rozliczanie podatków w Polsce to wręcz sport ekstremalny :) Ale da się jak najbardziej zrobić to samemu, trzeba tylko się uzbroić w cierpliwość i wiedzę. Ta druga jest dostępna w parę kliknięć, w Internecie jest mnóstwo pomocnych materiałów. Od siebie mogę na przykład polecić ten artykuł https://www.mistrzu.com/pit-28-czym-jest-i-co-warto-o-nim-wiedziec/ o PIT 28.


  3. W przypadku budowy takiego magazynu czy innego budynku o podobnej konstrukcji, na pewno potrzebna będzie stal - różnego rodzaju i w dużych ilościach. Dlatego warto sobie zapisać namiar na firmę https://mtl.com.pl/ - to rzetelny dostawca stali, cieszący się renomą i mogący pochwalić się dużym doświadczeniem. Można u nich zamówić rury, pręty, blachy czy inne elementy ze stali i aluminium. 

×