Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Jump to content

ramana

Użytkownicy forum
 • Content count

  142
 • Joined

 • Last visited


Reputation Activity

 1. Like
  ramana got a reaction from romann in Jak sprawdzić kontrahenta?   
  Macie na to jakieś dobre, sprawdzone sposoby? Można to zrobić szybko i w niezbyt skomplikowany sposób?
 2. Like
  ramana reacted to tunia in Faktury elektroniczne   
  Ja zwroty z korekt rozliczam w ramach zniżki na następną dostawę i wtedy place mniej, ale od nich nie dostaje zwrotu. Znowu korektę do poprzedniej faktury dostaje wraz z dostawą za którą place mniej. Raz się zdarzyło tak że zrobiłam zwrot i korektę wysłali tak że miałam ja w dniu terminu płatności to zapłaciłam mniej o korektę.
  Liczy się tutaj równiez dobry program:
  https://www.edison.pl/e-faktura
  W sprawie efektury polecam kontakt z nimi. 
 3. Like
  ramana got a reaction from gagatek in Jaka jest kondycja naszej gospodarki?   
  Każdy chyba widzi spowolnienie gospodarcze ale przynajmniej teraz rząd  podjął jakieś kroki i wraca do strategii którą kiedyś współtworzył Igor Chalupec https://infowire.pl/generic/release/465694/rynek-kapitalowy-dostal-strategie-czeka-na-nastepce-igora-chalupca , bardziej znana jest ona pod nazwą Agenda Warsaw City 2010
 4. Like
  ramana reacted to saffort34 in Kredyt na założenie firmy   
  Zdecydowanie lepiej postarać się o dotację lub dofinansowanie. Według mnie powinieneś sprawdzić jakie możliwości posiada firma https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ Jeżeli chodzi o dofinansowanie na rozwój firmy, to w obecnej perspektywie finansowej UE znaczna część środków publicznych przeznaczonych na dofinansowanie na rozwój firmy dotyczy wparcia działalności badawczo-rozwojowej oraz działalności innowacyjnej. Zgodnie z założeniem aktualnych programów wspierających tę tematykę, dofinansowanie dla firm ze środków unijnych ma mieć pozytywny wpływ na rozwój przedsiębiorstw, w tym zwłaszcza wzrost ich konkurencyjności i innowacyjności zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Wśród dostępnych żródeł wsparcia są zarówno programy finansowane z unijnych, dystrybuowanych poprzez programy operacyjne, jak i instrumenty wdrażane z wykorzystaniem środków krajowych. Różnorodność żródeł oraz dostępnych form wsparcia gwarantuje, że wiele przedsiębiorstw znajdzie wśród dostępnych instrumentów odpowiednie żródło wsparcia dla swoich przedsięwzięć.
×