Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

RevTeam

Użytkownicy forum
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez RevTeam


  1. Widzę, że twórca tematu nie jest zainteresowany rozmową w przeciwieństwie do firm się tutaj reklamujących :)

    Jeśli to mała firma usługowa to w takim razie pewnie biznes lokalny. Warto przetestować kilka sposobów. Być może funkcjonuje w okolicy jakiś lokalny portal/gazeta? Przetestuj. Załóż stronę na Facebooku, koszty zerowe, a wici wśród znajomych się niesie. Jeśli masz budżet możesz pomyśleć o pozycjonowaniu albo jeszcze lepiej o AdWords. W przypadku AdWords efekty natychmiastowe i od razu wiesz czy taka reklama się u Ciebie sprawdzi. 


  2. Interes dobry jak każdy inny, jeśli uda Ci się kupić nieruchomość w dobrej cenie, to możesz sobie założyć dodatkowo wzrost jej wartości. Problemem może być obsługa takiej nieruchomości, czyli bieżące naprawy, szukanie najemców (co nie jest takie łatwe jak się wydaje), podatki, cykliczne remonty i odświeżenia lokalu itd. Oczywiście zysk będzie ale uwzględnij czas potrzebny na wykonywanie tych wszystkich czynności. Możesz to powierzyć jakiejś firmie, jednak wówczas musisz oddać część zarobków. W każdym razie nieruchomości to stosunkowo bezpieczna inwestycja o czym również trzeba pamiętać.


  3. Dokładnie jak piszą koledzy wyżej. Duży zysk = duże ryzyko i na odwrót. Dlatego jeśli marzy Ci się duży zysk wówczas możesz pójść w Forex lub inne CFD, z tym że warto pamiętać, że wówczas ryzykujesz cały kapitał który zainwestujesz w coś takiego (a nawet więcej z racji na możliwość wystąpienia ujemnego depozytu). Stąd w tego typu rzeczy najlepiej inwestować jakiś niewielki procent naszego kapitału. Przy okazji jeśli już ktoś chciałby się bawić w CFD warto wybrac brokera z jakimś zabezpieczeniem kapitału, żeby minusowe depozyty nie występowały. Można takiego brokera poszukać np. na tym portalu. Co z pozostałym kapitałem? Dywersyfikacja! Czyli część na lokatę, część w jakieś obligacje państwowe, część w obligacje spółek, część w coś bardziej ryzykownego (np. fundusze), kolejna część jeszcze mocniej (np. akcje). Oczywiście im bezpieczniej tym więcej kapitału. Dzięki temu tworzymy sobie fajnie zdywersyfikowany portfel. Takie moje zdanie, oczywiście nikomu nie doradzam bo profesjonalnym doradcą nie jestem :) 

×