Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

opinia o firmie FINANSE GROUP sp.zoo W-wa Al. Jerozolimskie

59 odpowiedzi na ten temat

#41 niezarejestrowany_Marek

niezarejestrowany_Marek
  • Goście

Napisany 29 marzec 2016 - 08:54

Witam, ja również mam z nimi problem. 11.09.2015 roku wypełniłem wniosek o pożyczkę, w którym pracownik działu handlowego powiedział abym opisał swoją sytuację finansową, w której obecnie jestem i wpłacić 6% kwoty pożyczki na fundusz poręczeń. Umowa została mi wypowiedziana za dane niezgodne z raportami z baz BIK i BIG. Po dwóch miesiącach ponowiłem wniosek (24.11.2015) po czy musiałem wypełnić nowy wniosek z danymi raportów baz KRD, ERIF, BIK i BIG (25.02.2016). Do tej pory cisza z ich strony oraz fundusz poręczeń nie chce mi zwrócić kwoty prowizji, którą wpłaciłem przez bank millenium. Proszę o pomoc. Mój e-mail : kierowcazawodowy122@wp.pl

Zmienił mi się adres e-mail i obecny to marecki87@vp.pl , a adres e-mail podany w ogłoszeniu jest już nieaktualny

#42 niezarejestrowany_Iwona

niezarejestrowany_Iwona
  • Goście

Napisany 19 kwiecień 2016 - 18:38

Ta sama firma to ekspress-Money i jeszcze inne nazwy. Wszędzie jest ten sam prezes pan norbert.... Na chwilę obecną mam sprawę założoną przeciwko tym firmom i poszukuję osób, które czują się oszukane przez te osoby.
Pozew na chwilę obecną ma już status pozwu zbiorowego, ponieważ w dalszym ciągu zgłaszają się osoby. Dziś nawet prezes łaskaw był zadzwonić do mnie i próbował mnie straszyć... Grzecznie się rozlaczylam...
Tak więc jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony proszę o kontakt: iwonka80legiunia@Gmail.com

#43 niezarejestrowany_Iwona

niezarejestrowany_Iwona
  • Goście

Napisany 19 kwiecień 2016 - 18:39

Ta sama firma to ekspress-Money i jeszcze inne nazwy. Wszędzie jest ten sam prezes pan norbert.... Na chwilę obecną mam sprawę założoną przeciwko tym firmom i poszukuję osób, które czują się oszukane przez te osoby.
Pozew na chwilę obecną ma już status pozwu zbiorowego, ponieważ w dalszym ciągu zgłaszają się osoby. Dziś nawet prezes łaskaw był zadzwonić do mnie i próbował mnie straszyć... Grzecznie się rozlaczylam...
Tak więc jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony proszę o kontakt: iwonka80legiunia@Gmail.com

#44 niezarejestrowany_Edyta

niezarejestrowany_Edyta
  • Goście

Napisany 19 kwiecień 2016 - 18:42

Teraz działają pod nazwą Kancelaria Finansowa AD REM Sp. z o. o. (działalność założona 04.12.2015 r.) i wszystko identycznie działa, czyli współpracują z Funduszem Poręczeń Gwarantowanych Piotr Rutkowski jak we wszystkich przypadkach. Ja wpłaciłam prowizję 8% 08.04.2016 r. i oczywiście straciłam pieniądze

#45 niezarejestrowany_Edyta

niezarejestrowany_Edyta
  • Goście

Napisany 19 kwiecień 2016 - 19:04

Prostuję, działalność Funduszu Poręczeń Gwarantowanych - Piotr Rutkowski jest od 04.12.2015 r., zarejestrowana w Legionowie z siedzibą w W-wie Al. Jerozolimskie 11/19/33A, a AD REM działa od 08.10.2014 r., prezes Mariusz Janowski

#46 niezarejestrowany_Edyta

niezarejestrowany_Edyta
  • Goście

Napisany 19 kwiecień 2016 - 19:07

no i kolejne sprostowanie, W-wa Al. Jerozolimskie to oczywiście adres AD REM, a fundusz jest na Świętokrzyskiej

#47 niezarejestrowany_M.

niezarejestrowany_M.
  • Goście

Napisany 07 lipiec 2016 - 14:21

Witam,

ja również wpłaciłam środki na fundusz poręczeń i teraz abym uzyskała ich zwrot mówią że mam wysyłać do nich jakiś pisma a oni je rozpatrzą albo pozytywnie albo nie firma Ferratum Finanse nie chce również zwrócić mi podpisanego weksla tłumacząc że jest to część umowy kredytowej która nie została zrealizowana. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

#48 niezarejestrowany_M.

niezarejestrowany_M.
  • Goście

Napisany 07 lipiec 2016 - 14:21

Witam,

ja również wpłaciłam środki na fundusz poręczeń i teraz abym uzyskała ich zwrot mówią że mam wysyłać do nich jakiś pisma a oni je rozpatrzą albo pozytywnie albo nie firma Ferratum Finanse nie chce również zwrócić mi podpisanego weksla tłumacząc że jest to część umowy kredytowej która nie została zrealizowana. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

#49 niezarejestrowany_Anna

niezarejestrowany_Anna
  • Goście

Napisany 27 wrzesień 2016 - 08:51

tak jak wielu z nas ja również zostałam oszukana.

Dostałam nawet kilka dni temu pismo od nich w sprawie wykupienia weksla na kwotę 1000 zł.

Ktoś jest w takiej sytuacji?

#50 niezarejestrowany_Ania

niezarejestrowany_Ania
  • Goście

Napisany 02 grudzień 2016 - 10:18

Witam, tez oszukali mnie 28.11.2016. Prosze o kontakt wszystkich oszukanych,trzeba zlozyc pozew zbiorowy oraz dac to do telewizji... Mail annasikora1966@wp.pl

#51 niezarejestrowany_Krzysztof

niezarejestrowany_Krzysztof
  • Goście

Napisany 17 styczeń 2017 - 21:03

Czy pozew grupowy już ruszył i czy można się do niego przyłączyć mój e-mail krzysztof-kwietniewski68@wp.pl        ,pozdrawiam

#52 Pawe411

Pawe411

0 stopień

• Użytkownicy forum
  • 6 postów

Napisany 18 styczeń 2017 - 16:00

No chyba nikt nie chce powiedziec.

#53 niezarejestrowany_Jacek

niezarejestrowany_Jacek
  • Goście

Napisany 20 styczeń 2017 - 13:17

To te gnoje naciągające na zabezpieczenie pożyczki nadal działają??? Te łajzy naciągnęły mnie ponad rok temu, więc już mi trochę emocje opadły. Oni działają zawsze tak samo, wszystko pięknie to momentu wpłaty na PSEUDOFUNDUSZ PORĘCZEŃ. Natychmiast po wpłacie piszą, że ze względu na zatajenie ważnych informacji o niespłaconych zobowiązaniach wpisanych do BIG (w moim przypadku było to 0,00 zł - taką informację przed nimi zataiłem!!!) Zarząd podjął decyzję o wypowiedzeniu umowy i żądają za weksel 1000 zł. Najlepsze jest to, że te łachudry nawet nie sprawdzają BIG!!! Wiem bo przejrzałem własny BIG i nikt tam nie zaglądał.

#54 niezarejestrowany_Natalia

niezarejestrowany_Natalia
  • Goście

Napisany 29 styczeń 2017 - 21:47

Witam. Mam pytanie do Pana Jacka. Zapłacił Pan tym dziadom za weksel? Mnie też oszukali i nie przysłali pisma w którym by żądali wykupienia weksla.

#55 niezarejestrowany_Grażyna

niezarejestrowany_Grażyna
  • Goście

Napisany 30 styczeń 2017 - 11:42

Czy Ktoś wykupił od nich weksel za 1000 zł?

#56 niezarejestrowany_waldemar

niezarejestrowany_waldemar
  • Goście

Napisany 23 luty 2017 - 09:51

witam

Ja własnie wczoraj dałem się nabrać proszę o pomoc co dalej robić by odzyskać swoje pieniądze proszę o kontakt

retektur@wp.pl

#57 niezarejestrowany_Grzegorz

niezarejestrowany_Grzegorz
  • Goście

Napisany 01 marzec 2017 - 18:27

Witam. Też zostałem oszukany przez tą firmę, właśnie dostałem sadowy nakaz zapłaty 1000 zł za weksel osobiście złożyłem pozew do sądu w sprawie Rutkowskiego kwoty poręczenia sprawa będzie 27 kwietnia 2017 mój e-mail grze22@hotmail.com trzeba zrobić zbiorowy pozew

#58 niezarejestrowany_Adam

niezarejestrowany_Adam
  • Goście

Napisany 28 kwiecień 2017 - 20:20

Czy pozew grupowy już ruszył i czy można się do niego przyłączyć mój e-mail draniewicz.company@gmail.com

#59 niezarejestrowany_Karola 1987

niezarejestrowany_Karola 1987
  • Goście

Napisany 25 wrzesień 2017 - 21:48

witam  osoby poszkodowane proszone są o zgłaszanie sie do Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście. Tam toczy sie w tym zakresie postępowanie 

#60 niezarejestrowany_Rafal

niezarejestrowany_Rafal
  • Goście

Napisany 03 październik 2017 - 23:33

Witam wszystkich ja ich postraszylem i jutro musze zglosic sie na komende bo oni twierdza ze probowalem wyludzic od nich kredyt wiec trzeba sie zebrac i im poprostu morde obic jak dzwonilem zeby sie dowiedziec kiedy beda pieniadze na moim koncie to typ z ktorym podpisywalem umowe twierdzil ze dopiero od tygodnia ma ten telefon i nic nie wie trzeba zglosic sprawe do prokuratury jutro udaje sie do knf zglosic fundusz poreczen

Dodaj odpowiedź

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników