Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość jaa Bartek

Szybka pożyczka przez internet na dowód bez BIK

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaa Bartek

Potrzebna pożyczka, szybka, najlepiej udzielona w 100% przez internet na konto bankowe. 

niestety mam złą historię w BIK tak więc wazne, żeby nie sprawdzali BIK - gdzie taką dostanę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecuu

na dowód to pożyczkę dostaniesz praktycznie w każdej firmie więc nie martw się o to. 

A jesli szukasz najtańszej to może warto skorzystać z jakiejś porównywarki pozyczek pozabankowych bez BIK? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt ale w tej porównywarce to macie same chwilówki - DROGIEEEEE

Ja podałem wam link do firmy, która udziela pożyczek prywatnych na znacznie lepszych warunkach - jednak czas udzielni na pewno nie będzie 15 minut. Mimo to jak się komuś nie spieszy to moim zdaniem warto poczekać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majorekk

No te Polskie pożyczki polecam jak najbardziej - bardzo dobre oferty pożyczek mają - Polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość igorrr

Sprawdż na stronie polskiepozyczki-com-pl/ - podobno tutaj są bardzo tanie prywatne pożyczki - przynajmniej tak pokazuje ich kalkulator. 

Jak ktoś skorzysta to dajcie opinie. 

 

Dzięki - załapałem się na pożyczkę na dowód na 3000 złotych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość abik

A jak w tych polskich pożyczkach jest z BIK? 

ogólnie czytam opinie o nich i są prawie same pozytywne - te aktualne - ale nikt nie pisze czy ten abis sprawdza BIK czy nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Isakon

Sprawdż na stronie polskiepozyczki-com-pl/ - podobno tutaj są bardzo tanie prywatne pożyczki - przynajmniej tak pokazuje ich kalkulator. 

Jak ktoś skorzysta to dajcie opinie. 

 

Dzięki, pozytywne rozpatrzenie wniosku - polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ignacy

Dzięki, pozytywne rozpatrzenie wniosku - polecam 

Ja także polecam - szybkom rozpatrzyli wniosek 0 15 000 złotych - POZYTYWNIE. 

Co do opinii o firmie polskie pozyczki to w większości sa one pozytywne, jakiś czas temu mieli przejścia, sporo czekało się na pożyczkę ale teraz podobno to kwestia max kilku dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam - szybkom rozpatrzyli wniosek 0 15 000 złotych - POZYTYWNIE. 

Co do opinii o firmie polskie pozyczki to w większości sa one pozytywne, jakiś czas temu mieli przejścia, sporo czekało się na pożyczkę ale teraz podobno to kwestia max kilku dni. 

 

No też czytałem o tych kłopotach. Ale jak widać ABIS świetnie się z nimi uporał i teraz wiele osób zamieszcza pozytywne opinie o ich pożyczkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Panie Bartku stronę pozyczkolandia.pl, sam z niej korzystam i na niej na pewno Pana nie sprawdzą w kwestii baz dłuzników, są to pozyczki prywatne a przy rejestracji potrzebny jest dowód, nr konta i nr telefonu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszard

polecam sprawdzić w Ekspres Kasie, pożyczka na dowód, bez zbędnych pytań i bardzo szybko kasa na koncie. mi o pożyczce powiedziała kolega, też brał i zachwalał. ja brałem i też potwierdzam dobra oferta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abis to ciekawa firma jak i wiele podobnych oprocentowanie isze niz w banku dla wszystkich nawet zadłużonych normalnie cuda!! ale czy tak jest polecam ten artykuł http://parabanki.jimdo.com/pozyczki-pozabankowe-newsy/pozyczki-pozabankowe-nieuczciwe-praktyki/

Moze niektórym rozjasni działanie takich firm kiedys był skarbie poem pomocna pozyczka a teraz zmienia się sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Vivusem oni sprawdzają ten BIK? Ja pierwszą dostałam od razu w momencie bo weryfikację zrobiłam tym przelewem online Blucash, czy jakoś tak. Niby mogą sprawdzać, ten BIK ale czy to robią za każdym razem, jak automatycznie jakoś?

Edytowane przez Sylvia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna pożyczka, szybka, najlepiej udzielona w 100% przez internet na konto bankowe. 

niestety mam złą historię w BIK tak więc wazne, żeby nie sprawdzali BIK - gdzie taką dostanę? 

 

Rozumiem, że problem dotyczy osoby zadłużonej, a w takiej sytuacji zdecydowanie radzę zimną głowę i dokładne przejrzenie ofert na terve.pl macie masę firm, które oferują takie pożyczki - http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych dlatego warto sobie porównać oferty i brać takie, które nam pomogą, a nie pogorszą jeszcze bardziej naszą sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam na początku zastanowić się czy bedziecie mogli taką pozyczkę spłacić. Sama jestem zdania,że takie szybkie pożyczki nie muszą być wcale złe o ile będziecie mieli na 100% pewnosc,ze nie bedzie problemów z wykonanie płatności.  Całkiem dobrą ofertę w tym zakresie oferuje pożyczka plus:

https://www.pozyczkaplus.pl/

 

Na tej stronie jest ich oferta. Mają obecnie promocje dla klientów, którzy jeszcze nie korzystali z ich uslug. Pierwsza pozyczka do 1000 zł  u nich kosztuje jedynie 10 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hbi

 

Cześć,

W momencie gdy zepsuł mi się laptop to rzeczą oczywistą dla mnie było, że muszę zakupić nowy sprzęt. Oczywistą, ale nie prostą do zrealizowania, gdyż nie miałem pieniędzy na koncie. Zdecydowałem się na zapożyczenie pewnej kwoty w feniko.pl.

Znajomy zachwalał bo brał taki kredyt w podobnej sytuacji do mojej. Pomyślałem, że nie mam wyjścia, więc wziąłem pożyczkę.

Spłaciłem ją bezproblemowo, a dzięki lepszemu komputerowi mogę pozyskiwać więcej zleceń, bo praca idzie sprawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na początku roku byłam zmuszona wziąć szybką pożyczkę. W rankingach wysoko była firma Lendon, więc zdecydowałam się na nich. Pierwsza pożyczka u nich jest za darmo, więc w sumie kosztów nie było. Pożyczyłam 1000 zł, oddałam w ciągu 30 dni i tyle. Trochę się bałam, ale niepotrzebnie. Wszystko tak, jak w umowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×