Skocz do zawartości
Doradca-pozyczki

Pożyczki do 20 000 złotych bez BIK w KASIASTO.pl - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kongoh Marek

No oferta wydaje się być ciekawa. Wysłałem wniosek z jednej z ofert i od razu dostałem odpwoiedż, że  pożyczka jest możliwa. 

Promocyjna oferta - moim zdaniem się opłaca 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mostowiak

nooooo nareszcie jakaś nisko oprocentowana pożyczka - wysłałem wniosek i to co mi przysłali na maila -  byłem pozytywnie zaskoczony - umówiłem się już na spotkanie z agentem w celu podpisania umowy pożyczki na 20 000 złotych  - polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nowakoski

Czy ktoś brał na tej stronie pożyczkę? KASIASTO.PL

co sądzicie o ofercie do 20 000 złotych bez BIK? Czy to się opłaca? 

Polecam - ja już spłaciłem tutaj pożyczkę 300 złotych w tydzień czasu - do spłaty miałem 320 złotych 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina

witam obecnie pracuje dorywczo pieniadze dostaje do reki a nie na kato bardzo potrzebuje gotowki na juz w kwocie 700 zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Potrzebuje pilnie pozyczki na juz w kwocie 700 zl obecie pracuje na czarno i piniadze dostaje do reki a nie na kato co trzeba zrobic zeby sie zalogowac i dostac taka pozyczke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Potrzebuje pilnie pozyczki na juz w kwocie 700 zl obecie pracuje na czarno i piniadze dostaje do reki a nie na kato co trzeba zrobic zeby sie zalogowac i dostac taka pozyczke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuzanna

Ja mam podobna sytuację co Wy i też złożyłam wniosek przez KASIASTO i dostałam 800 zł na drugi dzień. szybkie formalności i szybko wypłacają pieniędze więc warto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie