Skocz do zawartości
Wiktor

Kredyt na założenie firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat zastanawiam się nad założeniem własnej firmy, jednak dopiero teraz zdecydowałem się to zrobić. Otóż chcę założyć swój magazyn, który zajmowałby się przechowywaniem materiałów budowlanych. W moim regionie nie ma zbyt dużej konkurencji, więc moim zdaniem to dobry pomysł. Niestety założenie takiej firmy wiąże się z dużymi kosztami - chociażby zakup kilku wózków widłowych elektrycznych - http://www.suret.com.pl/?oferta/sprzedaz-wozkow/wozki-nowe-clark/elektryczny,przegladaj.html. Czy myślicie, że wzięcie takiego kredytu to dobry pomysł? Czy lepiej postarać się o jakieś dofinansowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że masz podobny problem jak ja.  Jeśli chodzi o kredyt na firmę to warto skontaktować się z dobrym doradcą kredytowym ja polecam doradców z gerwerto. Natomiast możesz również popytać o dotację w swojej gminie ponieważ gmina często ma dużo pieniędzy od unii przeznaczonych właśnie dla ludzi którzy chcą otworzyć swoją działalność a o których nikt nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie lepiej postarać się o dotację lub dofinansowanie. Według mnie powinieneś sprawdzić jakie możliwości posiada firma https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ Jeżeli chodzi o dofinansowanie na rozwój firmy, to w obecnej perspektywie finansowej UE znaczna część środków publicznych przeznaczonych na dofinansowanie na rozwój firmy dotyczy wparcia działalności badawczo-rozwojowej oraz działalności innowacyjnej. Zgodnie z założeniem aktualnych programów wspierających tę tematykę, dofinansowanie dla firm ze środków unijnych ma mieć pozytywny wpływ na rozwój przedsiębiorstw, w tym zwłaszcza wzrost ich konkurencyjności i innowacyjności zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Wśród dostępnych żródeł wsparcia są zarówno programy finansowane z unijnych, dystrybuowanych poprzez programy operacyjne, jak i instrumenty wdrażane z wykorzystaniem środków krajowych. Różnorodność żródeł oraz dostępnych form wsparcia gwarantuje, że wiele przedsiębiorstw znajdzie wśród dostępnych instrumentów odpowiednie żródło wsparcia dla swoich przedsięwzięć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również uważam że dofinansowanie i dotacje to lepszy pomysł niż kredyt. A jeśli mam dobry pomysł na start-up szukam inwestora na inwestycjekapitalowe.com i zgłaszam swój projekt mailowo albo wypełniam formularz online, sprawa jest bardzo prosta a wsparcie rozwoju i wzrost wartości przedsiębiorstwa ogromny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie