Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
art

Bank BPH - opinie klientów

Rekomendowane odpowiedzi

bank-bph-logo.jpg

Ogólnopolski bank uniwersalny z siedzibą w Krakowie (ma również siedzibę w Warszawie). W obecnej postaci jest wynikiem podziału dawnego banku BPH (będącego przed podziałem drugim co do wielkości bankiem w Polsce pod względem wartości udzielonych kredytów oraz trzecim pod względem sumy aktywów ogółem, depozytów, kapitałów własnych oraz zysku brutto i netto), który to podział został zarejestrowany przez sąd 9 listopada 2007 roku. W jego efekcie większa część banku (285 oddziałów) została włączona do Banku PeKao SA a pozostałe 200 oddziałów zostało w Banku BPH (potocznie nazywanym mini-BPH).

Obecnie bank jest 9. największym bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów, a 5. pod względem liczby placówek.

Źrodło: wikipedia.pl

 

 

Czy na forum są osoby, które miały okazję krozystać z usług Banku BPH? Jakie są wasze odczucia, plusy i minusy prowadzenia rachunku w wyżej wymienionym banku? Zachęcam do wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele czytałam o tym banku szukając możliwości założenia ciekawego ROR. Akurat BPH mam blisko domu, więc wzięłam go jako pierwszego na tapetę. Na jednym z for przeczytałam jednak znamienną rzecz

 

Niewolnictwo i obóz pacy, gdzie oszukiwanie i wciskanie klientom produktów jest na porządku dziennym. Plany sprzedażowe, które zmuszają do przekrętów, pracownicy płacą za rachunki, które otwierają dla picu znajomym, rodzinie i klientom biorącym kredyt jako rachunki techniczne, bezpłatne. Bezpłatne dla klient, bo opłaty ponosi pracownik zanim je zamknie po miesiącu, lub dwóch, bo wypowiedzenie mamy podpisane już w dniu zawarcia umowy, czekamy tylko, żeby rachunek się "zaliczył". Fundusze inwestycyjne, które zakładamy za pożyczone na procent pieniądze (akurat tyle ile mamy w planie - dziwne prawda) od dyrektora

 

 

Skoro bank odradza własny pracownik, to co mają powiedzieć niezadowoleni klienci?! A tych - patrząc po puchnącym wątku - tam nie brakuje. Wybór jest taki, że nie trzeba szukać kontrowersyjnych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubią zmieniać regulamin, oferty są bardzo krókie, stabilne, bank się nie promuje kosztem wysokich stawek itp.Widzocznie mają poukładanie w głowie i wiedzą że klient trafi do nich, jak się przejedzi na innym banku. To też zależność usług jakie daje nam bank, każdy bank ma podobne, od krajowych po zagraniczne. Łączenie karty, debetowe, kredytowe, i takie inne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawych rzeczy można się tutaj dowiedzieć Bank BPH raczej nie kojarzył mi się ze złym bankiem. Chociaż że nigdy nie korzystałem z ich usług to nie miałbym żadnych uprzedzeń o ile placówkę miałbym gdzieś blisko. Z tego co jednak czytam, BPH ma raczej nie ciekawe opinie. Jak nic z tym nie zrobią to z czasem się przejadą na tym, że nie będą mieli nowych klientów, starzy zrezygnują z umów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×