Skocz do zawartości
adventure

kredyt hipoteczny a Aliorze:)

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie banki wręcz prześcigają się w mnożeniu najróżniejszych kredytów a szczególnie tych hipotecznych - wszak kupa ludzi staje przed wyborem jego kupna.

W kółko trąbią o nich w radiu, w telewizji, na ulotkach, o mailu nie wspominając. Dlatego postanowiłam trochę poruszyć temat. Ja miałam akurat do czynienia z Aliorem, który akurat w tym przypadku wypadł chyba najlepiej ze wszystkich. Fajne jest u nich to, że na stronie można dokonać szczegółowej oceny ofert banków. W przypadku kredytów hipotecznych jest to naprawdę bardzo ważne bo nawet małe różnice procentowe to zysk nawet kilku tysięcy złotych. W Aliorze mamy mega rozwinięty symulator kredytowy. Możemy naprawdę ustawiać sobie wiele parametrów. Przede wszystkim jest to oczywiście wysokość kredytu, czas spłaty i wysokość odsetek. Możemy sprawdzić sobie nawet prowizję i dodatkowe koszty obsługi. Wszystko jest więc jawne i nie mamy poukrywanych kosztów co jest bynajmniej dla mnie niesamowicie ważne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego wydaje Ci się, że lepiej w innych bankach? Z własnego doświadczenia wiem, że Alior Bank jest godnym polecenia - nie faworyzuję go, ale kiedy potrzebowałem kredytu na 5 tys to właśnie on mi przypadł najbardziej do gustu  i nie miałem powodów do narzekań :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie