Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lidka

Powinna Ci się spodobać Gieldawalut.com. Posiada opcję błyskawicznych przewalutowań po kursie ustalonym przez serwis- tak jak w kantorze oraz opcje wymian społecznościowych. Marża jest niższa niż 0,2% z programem cashback, dostępnym dla wszystkich klientów. Ja na razie korzystam 4 miesiąc i wszystko OK, przelewy sprawnie są księgowane w obie strony,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość uberto

Najuczciwsze, konkretne warunki współpracy to moim zdaniem Pluskantor.pl oferuje. Nie pobiera prowizji, zarabia na samym spreadzie walutowym ale to ok 2 grosze na jednostce waluty zaledwie. Pierwsza wymian odbywa się bez spreadu- bonus dla nowego klienta, bardzo fajna okazja:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gliwo

Na pewno żadnych strat a wręcz przeciwnie- oszczędność przyniosą przewalutowania w Amronet. To jeden z niewielu kantorów z ktorymi się nie rozstałem- już niemal 4 lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nikodem

Nie tyle trzeba (bo przelew z e-kantoru w walucie można też wykonać do osoby trzeciej), co warto, zwłaszcza jak ktoś np. za granice się wybiera, bo wtedy jak odsyła się z kantoru na swój rachunek w walucie to i kartą można płacić i wybrać na miejscu gotówkę. W banku też można niby przewalutować środki, ale mi dużo korzystniej to wychodzi na gieldawalut.com, dlatego polecam jednak wymianę waluty w e-kantorze, przelew na konto bankowe z kantoru nie jest żadnym problemem ani obciążeniem finansowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie