Skocz do zawartości
  • 0
fiona

Wczasy

Pytanie

Witam

Udało mi się, dostałam kredyt, teraz chciałabym pieniądze te przeznaczyć na wczasy. Interesuje mnie coś z tej oferty hotelowej directspaintour.com/pl/hiszpania-wakacje-wczasy/majorka/ nie mogę jednak się zdecydować na konkretną rezerwację, ponieważ wszystkie są atrakcyjne cenowo. Może podpowiecie mi co wybrać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Szkoda, że szukasz w ofertach hotelowych. Niewiele zobaczysz. Proponuję skorzystać z tanich lotów, a podróż zaplanować po swojemu. Tylko w ten sposób zobaczysz najważniejsze miejsca w odwiedzanym kraju :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

A jeżeli już wybierasz hotelową opcją, to przy braku gotówki, polecam np. chwilówkę. Dwa lata temu bardzo chciałam wynagrodzić sobie trudny czas w życiu i poleciałam na takie hotelowe wakacje, gdzie nic nie robiłam przez cały tydzień. Musiałam wziąć pożyczkę. Polecam takie rozwiązanie, bo szybko spłaciłam, a wspomnienia mam nie z tej ziemi. Pamiętajcie tylko, żeby korzystać z porównywarek zarówno pożyczek

https://e-biznes.pl/szukasz-chwilowki-pamietaj-zeby-porownac-oferty/ , jak i hoteli. Z nimi można najszybciej i najlepiej wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie