Skocz do zawartości

Pytanie

Witam. Jak Wy oceniacie bezpieczeństwo kart kredytowych? Bo już słyszałem różne opinie że można się wpakować w długi a z drugiej strony że może ona pomóc np przy zdolności kredytowej. Znalazłem też kiedyś ciekawy artykuł na temat karta kredytowa czy jest bezpieczna dużo mi pomógł ale chciałem jeszcze was o to podpytać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Powiem tak sama karta kredytowa nie jest zła. Sam mam przecież kartę u https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/karta-visa-media-markt,5.html . I moim zdaniem nie raz mi się przydała i wyciągnęła mnie z opresji. Ale jak wszystko jest dla ludzi to tak samo nad wszystkim trzeba mieć kontrolę. Trzeba mieć świadomość, że te pieniądze trzeba oddać, że jest to tylko pożyczka. Mając to zawsze z tyłu głowy to taka karta jest jak najbardziej bezpieczna. Tak samo jak inne produkty bankowe, które maja nam ułatwić życie, a nie je bardziej komplikować. Cóż ten umiar jest najważniejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie