Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowiłem napisać tutaj ponieważ potrzebuję pomocy finansowej kredytu prawdopodobnie prywatnego lub jakiegoś innego , nie jestm zbytnio obeznany  w tym dlatego potrzebuję od kogoś  rady potrzebuję 20 tyś złotych żeby spłacić . Mam umowę o prace i mogę swobodnie spłacać gdzieś około 400-500 zl miesiecznie 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                            

Witam,


Przy chwilówkach ratunek jest jak się ktoś opamięta do 2-3 tys zł.
Potem chwilówki zazwyczaj bierze się z myślą o nieoddaniu a potem życie weryfikuje nasze plany i budzimy się z długiem np. 20 tys zł i wielkimi karami i odsetkami. Na pana miejscu ogłosiłbym upadłość konsumencką, jest darmowa, trzeba wypełnić odpowiedni formularz i złożyć w sądzie...
albo wyjechać za granicę i spłacić chwilówki z większego dochodu.

 

Pozdrawiam.



                            
                       

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

1100 na 4 lata to 48tys... Czyli spłata 48tys za 20tys. Kiepska propozycja dla osoby zadluzonej... To jedynie poglebi jej problem mimo przyniesienia chwilowej ulgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy banki i firmy pozabankowe dają pieniądze za darmo ?? Druga sprawa jak ma chwilówek na 20 tys. czy ich wypowiedzenie i odsetki oraz kary nie będą dużo wyższe a nie mówiąc o firmie windykacyjnej a póżniej komorniku  ... Obecnie jedyna oferta na rynku od nie dawna co jest możliwość spłacenia chwilówek i innych firm poza bankowych mając jedną ratę . A kredyty prywatne lub te od tych niby inwestorów co wymagają poręczycieli ,zabezpieczeń na nieruchomościach itd etc.  Przecież oni też za darmo na preferencyjnych warunkach kasy nie pożyczają  ??? Jak spłaci chwilówki wszystkie i nie będzie się zadłużał  to wyjdzie na prostą .Tam też jest opcja spłacenia wcześniej kredytu nie musi go spłacać przez 4 lata tylko niech wyczyści wcześniej BIK,BIG,KRD bo jak brał chwilówki to coś musi być na rzeczy że tylko je zaciągał ... Bo za pewne ma jeszcze jakieś kredyty z którymi mogą być problemy ale nie napisał znając życie całej prawdy o swoich zobowiązaniach ...

Edytowane przez FinanseZabrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1100 na 4 lata to 48tys... Czyli spłata 48tys za 20tys. Kiepska propozycja dla osoby zadluzonej... To jedynie poglebi jej problem mimo przyniesienia chwilowej ulgi.

Przepraszam rata dokładnie 1028.57 zł na 48 miesięcy jest z 25tys. Więc z 20 tys będzie niższa mój błąd ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielna

Pan policzy 48*1000= 48.000 - 25.000? 23000 samych odsetek. Nie jest to w żaden sposób opłacalne. Jest to dorabianie kogoś poprzez zwiększenie swojego zadłużenia. Nie uważam żeby było to korzystne dla kogokolwiek. Sam Pan wziąłby taką pożyczkę? Szczerze wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Istnieje coś takiego jak sprzeciw od nakazu zapłaty. Zależy jakie to są chwilówki. Dla mnie propozycja takiej pożyczki to nie pomoc a powiększenie zadłużenia. Zależy też od zarobków tej osoby. Bo jeśli zarabia np 2tys. To komornik nie może pobrać więcej niż ok 1500zł. Rozumiem że ma Pan prowizję od tej pseudo pożyczki. Warto też posiadać sumienie przy okazji. Sama byłam w złej sytuacji. Też szukałam pożyczek na spłatę. Nikt realnie nie pomoże chyba że rodzina o ile się taką posiada bądż ma ona takie możliwości. Nie otrzymałam pomocy od nikogo. Nie brałam dodatkowych pożyczek. Usiadłam i zrobiłam rozeznanie. Podjęłam pracę dodatkową. Powoli wszystko spłaciłam i dziś spię spokojnie mimo że trwało to ok 2 lata. Nie warto zadłużać się jeszcze bardziej dla chwilowej ulgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Przepraszam za błąd. Komornik musi zostawić najniższą krajową czyli ok 1500zl. Więc przy np zarobkach 2tys pobierze 500zl. Najlepiej by było jakby Pan który utworzył ten wątek opisał dokładnie co, gdzie, ile itp. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Jest coś takiego jak dodatkowa praca, praca za granicą. Ewentualnie pomoc jakiejś firmy. Gdzie często na wstępie bezpłatnie ocenią i poradzą. Nie załatwią nic za nas za darmo ale mogą podpowiedzieć co można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam znajomego co taką pożyczkę wziął maksymalną kwotę 25 tys. bo nie miał już wyjścia , co do mojej prowizji z takiej pożyczki to jest w wysokości 4% jak by to panią już tak interesowało . A proszę sobie też przeliczyć jak chwilówki mają oprocentowanie i ile musi oddać i jakie są koszta przykład . Każdy robi jak uważa przecież jest dorosłym człowiekiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

To Pana zdanie. Na logike to taka pożyczka nie pomaga a topi człowieka jeszcze bardziej. Osoba ktora napisała post musiałaby rozpisać swoje zobowiązania i zastanowić się co można zrobić m doradzanie kolejnej pożyczki ktorej koszt jest masakryczny jest dla mnie abstrakcją i dorabianiem się na cudzym problemie. W ostateczności zamiast pożyczki doradziłabym postarać się i upadłość konsumencką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie dorabia na cudzych problemach , a jeżeli jest pani aż taką mądra to dlaczego pani ma problemy finansowe i jak to pani napisała ,, potrzebuje kredyty prawdopodobnie prywatnego '' .Czy myśli pani że ktoś kto może udzieli pani kredytu prywatnego to za darmo albo za miły uśmiech ....Proszę sobie sprawdzić jakie koszta ma Provident,Profi-Kredyt albo Fundusz Korona ...Nikt pani nie pożyczy 20 tys za darmo i nawet żadna instytucja pozabankowa a co dopiero prywatna pożyczka od jakiejś osoby tym bardziej bez zabezpieczeń ...Większość ogłoszeń o prywatnych pożyczkach to przeważnie pod zastawy czegoś np.auta,mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz321

Witam

 

Postanowiłem napisać tutaj ponieważ potrzebuję pomocy finansowej kredytu prawdopodobnie prywatnego lub jakiegoś innego , nie jestm zbytnio obeznany  w tym dlatego potrzebuję od kogoś  rady potrzebuję 20 tyś złotych żeby spłacić . Mam umowę o prace i mogę swobodnie spłacać gdzieś około 400-500 zl miesiecznie 

 

Pozdrawiam

Witam Pana czy ta sprawa jest jeszcze aktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

A gdzie ja napisałam że szukam pożyczki? Chyba ma Pan problem z czytaniem ze zrozumieniem. Doradztwo też jak widać słabe skoro proponuje Pan komuś pożyczkę która pogłębi zadłużenie. Miałam kiedyś problemy finasowe. Dziś ich nie mam. Nie dzięki lichwiarskim pożyczkom jakie Pan próbuje wciskać a dzięki pracy i kalkulowaniu. Co przeszłam to przeszłam ale wiem że żadna pożyczka nie jest rozwiązaniem - chyba że od rodziny bez % .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mój błąd nie pani ,,niezarejestrowany_Milena '' szuka pożyczki  tylko ,,mateusz2351'' . Co do doradztwa propozycja jak setki na tym rynku usług finansowych ... Człowiek i tak się nie odzywa więc widocznie gdzieś znalazł wyjście z sytuacji ..A co do lichwiarskich pożyczek to zaczynają się od :Providenta,Profikredyt,Zaplop,Wonga itd wszystkie chwilówki oraz firmy pozabankowe kończąc na tak zwanych prywatnych pożyczkach prywatnych co są pod zabezpieczenie : domu,auta i bóg wie jeszcze czego ... A pani i tak nic nie wniosła do tematu zero jakiś propozycji dla tej osoby tylko bez sensowna gadania jak daremne młócenie słomy nawet nick nie zarejestrowany ...

 

, ale jedna sprawa i najważniejsza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Jeśli według Pana odradzenie zadłużenia się jeszcze bardziej jest niczym to ok. Na szczęście Pan wiele wniósł proponując pogorszenie sytuacji poprzez podwojenie zadłużenia. Napisałam rozwiązanie - praca, praca, praca. Spłatę trzeba przemyśleć, rozplanować, poczytać warunki umów a nie brać pożyczkę która utopi człowieka jeszcze bardziej. Ludzie tu szukają pomocy. Rozumiem desperacje tych osób sama to przechodziłam. Na szczęście zostałam uświadomiona że powiększenie zadłużenia nie jest rozwiązaniem i dziś nie mam problemów z finansami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz decydował się na wzięcie chwilówki, polecam te - które oferują "pierwszą darmową pożyczkę". Nie będziesz miał więcej do oddania, niż to co pożyczysz.

 

Jeśli nie wiesz jak je znależć, wejdż na stronę www.loanpartner.pl i zaznacz opcje "Pierwsza darmowa chwilówka".

 

W razie czego, służę pomocą na prywatnej wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz decydował się na wzięcie chwilówki, polecam te - które oferują "pierwszą darmową pożyczkę". Nie będziesz miał więcej do oddania, niż to co pożyczysz.

 

Jeśli nie wiesz jak je znależć, wejdż na stronę www.loanpartner.pl i zaznacz opcje "Pierwsza darmowa chwilówka".

 

W razie czego, służę pomocą na prywatnej wiadomości.

Pierwsza darmowa pożyczka zazwyczaj kończy się na 5tys. i czas spłaty jest krótki. Cięzko w ten sposób będzie spłacić 20tys. nie tędy droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też samemu poczytać, jest taki  serwis jak http://spiralazadluzenia.pl/.. Jest tam mnóstwo porad i informacji, jak sobie radzić z takimi problemami. Znajomy kiedyś korzystał z ich rad i sobie poradził z problematycznym kredytem. Może i nie był wielki ( ten kredyt oczywiście), ale sprawiał Adamowi sporo problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za pomoc, jak dalej w ten sposób brniesz w zadłużenie. Trzeba by było znależć jakieś inne rozwiązanie. Np. poprosić rodzinę lub przyjaciół o pomoc? Poza tym jak masz złą historię kredytową to nikt z banków i innych ci nic już nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×