Skocz do zawartości
Papa_Het

Kredyt inwestycyjny a kredyt hipoteczny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie odnośnie jednej oferty na którą się natknąłem buszując przez internet - mam na myśli  kredyt inwestycyjny na zakup nieruchomości w Raiffeisen Polbank (wstawiłbym link, ale nie mogę :C) Jest napisane, że jest to kredyt inwestycyjny ale na bardzo konkretny cel - zakup nieruchomości. Więc pytanie do was (zanim uderzę do konsultantów) czy można to traktować tożsamo z kredytem hipotecznym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście stawiałabym jednak na kredyt hipoteczny, bo według mnie jest on o wiele lepszym rozwiązaniem. Po pierwsze jest on przeznaczony dla osób prywatnych, po drugie jest tańszy, a po trzecie uzyskasz go o wiele łatwiej. Warto sprawdzić jednak oferty banków za pomocą jakiejś porównywarki kredytów (np http://www.totalmoney.pl/kredyty_hipoteczne), bo dzięki temu znajdziesz taki bank, który ma najlepsze oprocentowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość deadpool

a mi sie wydaje, ze kredyt inwestycyjny sie sprawdzi. zobacz jakie warunki oferuje raiffeisen polbank, mi dali dobre.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę,że wszystko rozbija się tutaj o oprocentowanie kredytu. Brałabym to, które jest najniższe. Albo hipoteczny albo inwestycyjny...Można to sobie wszystko zresztą porównać:

http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/porownanie-oprocentowania-kredytow-mieszkaniowych/

Na stronie znajduje się porównanie oprocentownia kredytów hipotecznych Możecie sobie zernkąć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie