Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się jak mówiono. Po wprowadzeniu podatku bankowego wiekszość banków podnosi opłaty.

To co mnie trzymało w T-mobile Usługi Bankowe to 10 darmowych przelewów w miesiącu, a tu właśnie dostałem nowy cennik i od 1 sierpnia 2016 przelew natychmiastowy będzie kosztował nawet więcej niż u konkurencji bo aż 6 zł.

"Każdy przelew Natychmiastowy w T-Mobile koncie/Koncie Freemium w Bankowości Internetowej / Bankowości Mobilnej będzie kosztował 6 zł"

Edytowane przez Witek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chodzi o przelewy natychmiastowe, bo ktoś o nie pytał, to z banku do banku to oczywiście musimy za nie zapłacić. Opłata często nie jest pobierana, jeśli chodzi o systemy płatności za zakupy. Możemy sobie wybrać np. https://www.cashbill.pl/platnosci Płacimy wtedy za to, co zamówimy online, czyli najszybciej i najłatwiej. Takie płatności to bardzo wygodna opcja dla każdego. Sklepy internetowe ułatwiają wszystko sobie i swoim klientom. Ja nie wykonuję już innych przelewów.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szymko2

Cześć, z tego co się orientuje, to cashbill ma duże problemy z wypłacaniem pieniędzy swoim partnerom.

Ja ze swojej strony polecam Ci HotPay współpracuję z nimi już przeszło rok (mam płatności sms oraz directbilling w swoim sklepie internetowym) i jestem bardzo zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie