Skocz do zawartości
Marioo

Uważajcie na Faraon24.pl i pseudoâ��felietonistę Michael'a Straus'a

Rekomendowane odpowiedzi

Jako były pożyczkobiorca różnych pożyczek/kredytów/chwilówek zainteresowałem się zestawieniem i chciałbym się podzielić uwagami na temat strony Faraon24.pl

Zasada działania Pana Michael'a Straus'a jest prosta – reklamować firmy z którymi strona Faraon24.pl podpisała umowę partnerską, z czego otrzymuje prowizję od tych firm. Nie trzeba się domyślać, że reklamowane są firmy, które „dają prowizję” a firmy nie biorące udziału w systemie partnerskim (nie chcą płacić za polecenia) są ukazywane w złym świetlne co ma na celu odciągniecie klientów od tych firm – czasami dużo lepszych, tańszych, bardziej elastycznych co do spłaty pożyczki.

Cytat ze strony: „Jeśli chcesz aby Twoja firma znalazła się w zestawieniu Faraon24 zarejestruj się w jednej z współpracujących sieci: SIA "IET.LV”, Mispra Solutions Limited, Money.pl Sp. z o. o., Bankier.pl Sp. z.o.o. „

Pan Michael Straus reklamuje i poleca firmy które od dawna wiadomo, że wyłudzają opłaty i płatne sms a mimo to nadal są w zestawieniu (ponieważ płacą prowizję). Oczywiście najlepszą firmą i najwyżej sklasyfikowaną jest firma która daje największą prowizję a nie firma najtańsza dla pożyczkobiorcy. Linki referencyjne wszystko wyjaśnią.

Zachęcam do wysłania temu Panu, jako pseudo–felietonisty stosownych informacji, żeby nie wprowadzał ludzi w błąd swoim zestawieniem pożyczek, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego a są jedynie nastawione na przychody dla strony Faraon24.pl

Wydaję się, że otwierają kolejne zestawienie pożyczek w USA: Robin24.com
Wszystko wskazuje na to, że schemat działania będzie taki sam jak na Faraon24.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rozchwiany emocjonalnie @Marioo występujący również na innych stronach pod aliasem @Kaziko, @LubiszTo, @Corale00 otrzymał miażdżącą odpowiedż tu:

www.forum-kredytowe.pl/f150/uwazajcie-na-faraon24-pl-i-pseudoa-felietoniste-michaela-strausa-92854.html#post527788

Michael Straus

Faraon24 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem o co ta kłótnia. Gościu założył sobie bloga i promuje jakieś tam banki i parabanki - jego sprawa, nikt nie każe wchodzić na faraon24.pl która swoja drogą jest bardzo mało rzetelna tak jak to faraon24.pl/pozyczki-internetowe/na-dowod - robione pod Google pseudo zestawienie tylko z firmami występującymi w Programach partnerskich.

Notka o autorze i fotka też pewnie z kosmosu wzięta... dane z whois.pl właściciela domeny - dane niedostępne - czyli faraon24 nie jest na firmę. Z kontaktu faraon24.pl/kontakt też nie wynika że to firma czyli ich pośrednictwo finansowe jest w jakiś sposób neobiektywne - bo tylko dla zysku jako osoby fizyczne.

ale tak jak wspominałem wcześniej - nikt mu tego nie zabroni, tylko trochę dziwne że stoi w Google na wszystkie finansowe frazy dość wysoko, pewnie go jeszcze nie przejrzeli, jakiś pozycjoner musiałby przyjrzeć się profilowi linków...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie kłótnia, to nowy sposób reklamy :) Zauważ, że jest komentarz na jednym forum od nowego użytkownika, po czym KOLEJNY nowy użytkownik (właściciel serwisu) rejestruje się po paru minutach (dokładnie wie na które forum) i pisze "sprostowanie". Nie mniej jednak, w postach są linki do strony. Nic innego jak reklama :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mich

Opis tego bezsensu został zamieszczony tu:

faraon24.pl/opinie/224-uwaga-na-faraon24

oraz tu:

faraon24.pl/opinie/211-chwilowki-online

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda

Zgadzam się z przedmówcą e-forsa to uczciwie reklamujący serwis porównujący chwilówki i pożyczki i dostępny jest nie tylko w miastach jak Warszawa czy Płock ale jest ogólnopolskim serwisem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania

Michael Straus ma rację! Trzeba tępić tych oszustów! Bardzo dobrze, że jest ktoś kto ich tępi w sieci!

Gdyby nie faraon24 to jak głupia bym dzwoniła na te infolinie pożyczkowe myśląc, że naprawdę ktoś mi udzieli pożyczki a tam dowiedziałam się jak te przekręty wszystkie działają.

Dobrze widać, że autor postu jest jednym z tych oszustów opisanych przez Pana Strausa.

Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kriskret

Michael Straus ma rację! Trzeba tępić tych oszustów! Bardzo dobrze, że jest ktoś kto ich tępi w sieci!

Gdyby nie faraon24 to jak głupia bym dzwoniła na te infolinie pożyczkowe myśląc, że naprawdę ktoś mi udzieli pożyczki a tam dowiedziałam się jak te przekręty wszystkie działają.

Dobrze widać, że autor postu jest jednym z tych oszustów opisanych przez Pana Strausa.

Pozdrawiam i dziękuję.

Straus.... jeszcze se zaloz czat  i pisz sam ze soba, semicka szmato ! Pier-dolo-ny sam do siebie pisze, zydlacki oszust. Chciales kur-wo wojny, be,dziesz miec wojne, . Z Krzysiem zadarles plugawa swinio zydlacka. Ja cie znajde w tych spie-rdo-lonych Kielcach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magazyn

Blogiem Roku 2015 zostałâŚ

âŚFaraon24.pl. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, ponieważ Blog Roku był jedyną kategorią, w której to nie rynek pożyczkowy, a jego klienci decydowali o wygranej. Głosowanie odbywało się drogą sms-ową. Co ciekawe, faraon24.pl był jedynym blogiem, który nie prowadzi firma pozabankowa. Jest to miejsce, w którym znajdziemy zarówno opinie, jak i ostrzeżenia odnośnie firm działających na polskim rynku pożyczkowym, a także propozycje kredytów bankowych. Faraon24.pl to zbiór ponad 150 chwilówek ze szczegółowymi opisami ich oferty oraz informacjami o samej marce. W serwisie publikowane są również rankingi prezentujące np. chwilówki online z największą przyznawalnością czy zestawienie pożyczek na podstawie szybkości wypłaty środków.

Faraon24 = Nagroda Główna Blog Roku 2015

www.loan-magazine.pl/loan-magazine-awards-2015-znamy-zwyciezcow/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kanada

Sądzę, że właśnie za użeranie się z takimi typami typu naciągacze, hejterzy właśnie ten portal pożyczkowy dostał nagrodę. Gratulacje Straus wytrwałości. Pożyczki żadnej nie polecę bo jestem ich przeciwnikiem, tak samo jak szybkich chwilówek, z szybkich rzeczy to polecam samochody ale te zdalnie sterowane, na testach osiągał na prostej ponad 70km/h. I sam na niego zapracowałem, pali paliwa miesięcznie tyle co mój SUV w 10 minut. Pożyczać tak ale od rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jacenty

To nie dyskusja,

gość obrażał w sieci Polaków anonimowo. Straus napisał gdzieś o jego tożsamości i ten się wnerwił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Donald Tusk

Chodzi o tą pro-społeczną stronę internetową katalog.di.com.pl/detail/link-10732.html ?

loan-magazine.pl/loan-magazine-awards-2015-znamy-zwyciezcow/ - to blog roku 2015 właśnie za tępienie autorów takich wpisów !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pomógł Faraon nie jeden raz. Pierwszy raz nabrałem się na pożyczki od inwestora. Cała procedura była przeprowadzona online, nawet skany dowodu wysłałem. wszystko wyglądało dobrze ale jak miałem wpłacić 800 zł na ubezpieczenie to się chwilę zastanowiłem i poszukałem w sieci informacji i trafiłam na tą stronę. Wszystko stało się jasne nagle i okazało się, że nici z pożyczki i nici z 800 zł. Na szczęście dzięki Strausowi nie wpłaciłem nic ale mało brakowało bo strasznie zdesperowany byłem. Szukałem jeszcze 7 dni innych pożyczek na forach internetowych i wszystko polegało na tym samym czyli wpłacić pieniądze przed otrzymaniem swojej pożyczki.
Ci co hejtują na tą osobę to pewnie autorzy tych ogłoszeń, którym odbiera klientów ostrzeżeniami pisanymi na portalu. Każdemu, kto dał się nabrać radzę zastrzec dowód osobisty i wyrobić natychmiast nowy i przed próbą wzięcia taniego kredytu przez internet radzę wejść na faraona i poczytać sobie chociaż kilka materiałów tam zawartych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat znam stronę i nie dziwie się ze faraon24 reklamuje czy opisuje firmy  bo ma z tego zysk jak 99% stron o pożyczkach

Co trzeba przyznać pan redaktor z faraona celnie punktuje dużo oszustw i to się oszustom nie podoba sam prowadzę serwisy o pożyczkach i nigdy bym nie polecał jawnego oszustwa sam straciłem stary serwis byłem de pozycjonowany i oczerniany bo opisałem firmę która wyłudzała przedpłaty i druga która była fake polegającą tylko na wyłudzaniu sms premium

Prawda niektórych boli

Tylko prawda się sama obroni

w połowie dzisiejszych serwisów o pożyczkach można znależć  świadome wprowadzanie w błąd tylko po  to by ludzie składali wnioski to ma zawsze krótkie nogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr

Prawda sama się nie obroni, wspomniany serwis jest jednym z niewielu, który jeszcze jest trochę obiektywny, jednak zestawienie lepsze na twoja-pozyczka.pl, ranking po kosztach, więcej opcji przeglądania i mało nachalne wciskanie pożyczki na prawo i lewo. Wystarczy poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sebastian

U mnie faraon24 ma 10 punktów na 10!

FARAON24 wygrywa ze wszystkimi!

Sam robię stronę z lokatami, inwestycjami, forex i inne podobne pod systemy partnerskie i naprawdę trzeba mieć głowę żeby wymyślać coś czego nie zrobili wcześniej inni. Jak się robi to samo i nawet robi się to lepiej to nie ma się i tak szans z koncernami medialnymi jak interia czy onet.

Dodatowo polecam tą listę apozyczka  pożyczkę zaplo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie pisałem w innym wątku a tu jeszcze jeden taki. Ranking faraon24 znam już dobrze, trochę się napożyczałem (ale wszystko spłacam). W innych miejscach to od razu proponuje się, jak teraz wiem, wysoko prowizyjne lichwiarskie parabanki co tylko prowizje duże płacom ich wydawcom i mają kruczki w regulaminach aby jak najwięcej zarobić. W większości mają firmy z Rosji, Ukrainy, Malty czy Gibraltaru czyli mało wiarygodne raczej i wyprowadzające pieniądze za granicę - czyli nie płacą podatków od zarobionych od polaków pieniędzy w Polsce. Nie dziwi mnie ogromny hejt na ten właśnie rankingo bo chyba jako jeden z niewielu to Michael Straus pisze prawdę o tym rynku. Wprawdzie inne strony podobne są ładniejsze, bardziej nowoczesne z wodotryskami, bannerami, nesletterami do zapisywania się aby otrzymywać jeszcze więcej ofert a pożyczki faraon to jakość sama w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie