Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

invest_bank.gif

 

 

INVEST-BANK S.A. powstał w 1991 roku. Jest sieciowym bankiem, oferującym pełne spektrum usług bankowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jest bankiem uniwersalnym. Proponuje Klientom bankowość tradycyjną, a także dostęp do konta poprzez internet. Z usług Banku można korzystać w 104 Oddziałach, 490 Placówkach Partnerskich oraz w około 750 placówkach Partnerów handlowych, w tym w Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu. Nadrzędnym obowiązkiem INVEST-BANK S.A., jako instytucji zaufania publicznego jest dbałość o komfort, zadowolenie i bezpieczeństwo Klientów, którymi zajmuje się organizacja licząca ponad 1100 pracowników w sieci Oddziałów operacyjnych, będącej 19-stą, największą siecią oddziałów detalicznych w Polsce.

 

INVEST-BANK S.A. jest bankiem polskim, z polską strukturą właścicielską, powstałym na kapitale polskim, który nie posiada zależności i powiązań z bankami zagranicznymi. W 2008 roku INVEST-BANK S.A. uzyskał prawo nabycia Przedsiębiorstwa Bankowego Bank Staropolski. Sfinalizował tę operację na początku 2009 roku. INVEST-BANK S.A. jest jednym z podmiotów stowarzyszonych z grupą POLSAT. Bank aktywnie uczestniczy w działaniach o charakterze społecznym, współpracując z Fundacją Polsat od 1996 roku, wspierając jej statutową działalność, a tym samym szczytne cele charytatywne.

 

INVEST-BANK SA należy do Grupy Kapitałowej Podmiotów, których właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak - polskiej grupy medialno-finansowej. Dzięki efektowi synergii podmioty należące do Grupy są w stanie dostarczać swoim Klientom kompleksowe usługi o najwyższej jakości.

 

Źrodło: investbank.pl

 

Co sądzicie o banku Invest Bank? Czy korzystaliście kiedykolwiek z jego usług? Jakie są wasze odczucia? Zapraszam do komentowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem klientem Invest Banku do dwóch lat. uważam, że bank jest tani i dba o swoich klientów. Aktualnie uczestniczę w Programie 5 Plus, przygotowanym przez Invest Bank i sieć Plus. Do końca czerwca Invest Bank przygotował dla nas masę promocji - przy założeniu Invest-Konta Plus można dostać teraz 250 dodatkowych punktów promocyjnych. Dostaje się je w Invest Banku praktycznie za wszystko - otwarcie kont, płacenie kartą itp itd. Potem można wymienić je atrakcyjne nagrody (aktualnie prym wiodą gadżety turystyczne, sezon wakacyjny się zaczął).

Ostatnio wziąłem tam Kredyt Plus na 8 tys. złotych - w podziale na 12 rat wychodzi mi niewiele ponad 700 zł miesięcznej raty (akurat na takie warunki było mnie stać). Przy okazji wziąłem udział w konkursie - dokończyłem frazę "nie ma jak w Banku" i czekam na rozstrzygnięcie. Można wygrać smartfony Samsung Galaxy III Mini i iPady.

Invest Bank lubi tak dbać o swoich klientów. Często sa jakies promocje i gratisy. Polecam dla każdego, kto się waha :) Ja jestem mega zadowolony z tego banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×