Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Mario21

Jaka chwilówka?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, polecam zapoznanie się z tą ofertą www.skanerkredytowy.pl - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć kredyt nawet do 15 000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość delik

Jak korzystam z ofertybezbik.pl i jestem naprawdę zadowolony. Jeżeli potrzebujesz, to polecam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość delik

Dla mnie jedynie ofertybezbik.pl/. Sedecznie polecam :)

  
    
        
            
        
    

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że 15000 zł w firmie pożyczkowej to nie jest dobry pomysł, tym bardziej jeśli ma się już złą historię kredytową w BIK. Takie pożyczki są bardzo wysoko oprocentowane. Poza tym z tego co mi wiadomo to najwyższa kwota obecnie dostępna to 10000 w TakTo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu również korzystałam z www.skanerkredytowy.pl Wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji, jasne zasady, spłaciłam na czas i mogę wszystkim polecić tę firmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odnośnie pożyczek to po co bawić się w Bani ? Znacznie lepsza jest pożyczka pod zastaw. Polecam "www.lombardaconto.pl" Mają naprawdę niskie oprocentowanie i bardzo korzystne warunki umowy. Posiadają Bezpłatną wycenę złota, a także zapewniają dyskrecję. Osobiście sądzę, że jest to najlepsze rozwiązanie, sam miałem kryzys, a oni mi pomogli, naprawdę gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z parabankami jest tak, że nie sprawdzają BIK-u, dają spore sumki pieniędzy, a ludzie biorą pozyczki. Tyle, że potem nie mają ich z czego spłacić, bo nie mają kasy. Taki mały paradoks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ondrej

najlepiej to pewnie pożyczke prywatną wziąść. Znależć osobe która takiej udziela np przez portal szybki grosz i gotowe wychodzi taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre firmy proponują obecnie określoną kwotę darmowej pożyczki, którą można zaciągnąć bez odsetek nawet na okres 30 dni. Najbardziej hojnym oferentem z naszej listy jest NETCREDIT - może on nam pożyczyć 1500 zł bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów. VIVUS z kolei oferuje wsparcie do 1400 zł bez prowizji i odsetek. Nieco niższe limity - w wysokości 1000 zł - proponują FILARUM, Ekspreskasa, Ofin i ŁatwyKredyt. Firmy takie jak: Lendon i Smartpozyczka zaoferują nowym klientom do 600 zł na okres 30 dni za darmo. Tylko 500 zł dostaniemy od SohoCredit – też za darmo na okres 30 dni. Wonga.com dla odmiany oferuje kwotę pożyczki do 750 zł na okres 60 dni za koszty wynoszące 10 zł. Oferta również skierowana jest do nowych klientów.

 

¡        
NetCedit - 1500 zł (do 30 dni)

¡        
VIVUS - 1400zł (do 30 dni)

¡        

ŁATWYKREDYT– 1000 zł (do 30 dni)

¡        
OFIN – 1000 zł (do 30 dni)


FILARUM – 1000 zł (do 30 dni)

        

EKSPRESKASA– 1000 zł (do 30 dni)

       

LENDON – 600 zł (do 30 dni)

       

SMARTPOZYCZKA â€“ 600 zł (do 30 dni)

        

SOHO CREDIT - 500 zł (do 30 dni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z parabankami jest tak, że nie sprawdzają BIK-u, dają spore sumki pieniędzy, a ludzie biorą pozyczki. Tyle, że potem nie mają ich z czego spłacić, bo nie mają kasy. Taki mały paradoks.

 

Niestety bywa właśnie i tak :( Dlatego też w kłopotach finansowych zawsze warto porozmawiać z bliskimi, czy faktycznie nie udało by się wesprzęć w trudnych chwilach niż potem drzeć włosy z głowy nad nieregularnym spłacaniem chorendalnych rat ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×