Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorz Bierecki ustąpił z funkcji prezesa Krajowej SKOK i przeszedł do rady nadzorczej SKOK. Prezes chyba czuje już oddech nadzoru KNF nad "krajówką" i wolał przesunąć się w cień.

Generalnie powinno być lepiej więcej władzy będą miały lokalne kasy SKOK. Bądż co bądż w Kasach Polacy trzymają przeszło 15 miliardów złotych oszczędności a wszystkich członków Kas jest ponad 2,5 miliona. Ilość oddziałów SKOK-ów jest nawet większa niż ma moloch PKO BP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKOK-i są bardzo rozproszone i często mają placówki w niedużych miastach przez co trafiają w niszę rynkową, że tak to określę. Druga sprawa, że ludzie nie zawsze mogą dostać pieniądze w banku to szukają gdzie się da więc i liczba klientów nie jest mała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś tam mam kaskę i wsztystko okey znajoma pracuje mam dobre zdanie o skok miałęm kilka pozyczek np: 5 koła spłąciłęm 5500 ale miesiąc wcześniej 2 spłacięłm 2300 więc nie jest żle, troche mnie dobija to że wysokie opłaty za przelewy itp. tak to luzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×