Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Nikoś

Ktoś korzystał z Aasa?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odnoszę się tu bezpośrednio do Assa, ale większość firm pozabankowych udzielających pożyczek sprawdza klienta w bazie danych dłużników pl. KRD, BIG etc. dodatkowo coraz więcej firm zagląda do historii kredytowej klienta w BIK-u. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecznik Assa- Napisał Pan że nie można miec wpisu KRD??  Ja słyszałam że nie sprawdzacie tej bazy to jak to w końcu jest??

 

Już wyjaśniam. W ramach procesu weryfikacji Klienta, Aasa Polska sprawdza bazy BIG, BIK i ZBP. Tak jak wspominam wcześniej, posiadanie historii w BIK jest jak najbardziej informacja pozytywną. Nieprawdą jest, że jakiekolwiek opóżnienia w spłacie kredytu czy pożyczki widoczne w BIK eliminują Klienta z możliwości uzyskania pożyczki w AASA. Klient, który widnieje w bazach dłużników takich jak BIG INFOMONITOR, KRD, czy ERIF rzeczywiście zostanie odrzucony. Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości. Chętnie pomogę w ich rozwianiu.

 

Pozdrawiam,

Rzecznik marki Aasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że na forach kredytowych, finansowych czy pożyczkowych można przeczytać opinie ekspertów i w razie problemów skontaktować się z osobą reprezentującą danego pożyczkodawcę.
Sowa radzi: Szybki i profesjonalny kontakt z pożyczkodawcą to podstawa w wyborze pożyczkodawcy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że naprawdę ciężko dostać pożyczkę w tej firmie. Na ponad czterdzieści wniosków wysłanych za pośrednictwem mojego linku partnerskiego nie została udzielona ŻADNA pożyczka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Warunki przyznawania pożyczki w Aasa są przystępne, w 95% przypadków nie wymagamy żadnych dokumentów dodatkowych, a sam proces weryfikacji jest jasne i prosty. Przypominam, że aby otrzymać pożyczkę w trzeba spełniać kilka warunków, a są to:

 

- wiek minimum 20 lat i nie więcej niż 80
- czysta historia w rejestrze dłużników
- stały meldunek w Polsce
- stały dochód

 

Trudno odnieść się do Pańskiego stwierdzenia bez kompletu informacji o wnioskach których dotyczy, rekomenduję jednak staranną weryfikację już na etapie składania wniosku. Pozwoli to na wychwycenie sytuacji, kiedy wnioskodawca nie spełnia wszystkich warunków w tym samym czasie.

 

Służę pomocą w przypadku wątpliwości.

 

Pozdrawiam,

Rzecznik marki Aasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

Witam,

 

Jako, że dyskusja dotyczy naszej marki, pozwolę sobie doprecyzować informację powyżej. Aasa Polska S.A. w istocie należy do skandynawskiej grupy finansowej Aasa Global, która od 2010 roku odnosi sukcesy na rynkach międzynarodowych, stale rozszerzając grono klientów. Aasa specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek pieniężnych przez Internet. Dzięki temu Klienci mogą ubiegać się o nie w łatwy i szybki sposób, bez konieczności wychodzenia z domu. Zachęcam do zadawania pytań, jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej. Na wszystkie chętnie odpowiem.

 

Pozdrawiam,

Rzecznik marki Aasa

Powinno się dodać,iż firma udziela pożyczek na nie zweryfikowane umowy o pracę,gdzie w rzeczywistości są sfałszowane i następują wyłudzenia na tzw słupa. To tylko świadczy i niedojrzałości i nierzetelności firmy zwanej dalej chwilówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie o firmie Aasa są na tej stronie: http://www.forum-kredytowe.pl/f160/aasa-opinie-o-pozyczce-98181.html - opisują tam doświadczenia osoby, które zdecydowały się na wzięcie takiej pożyczki. Tak wiec jeśli bierzecie pod uwagę wzięcie takiego kredytu to sugerowałbym zajrzeć sobie i poczytać co sądzą o tym inni....

 

Z tego co widzę to jest to pożyczka całkowicie przez internet. Bez zaświadczeń i bez zdolności kredytowej. Udzielają jednak pożyczek na mniejsze kwoty. Do max 3000 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Barth

A widzieliście ofertę dla firm do 10 000 zł? Ktoś ma jakieś doświadczenia i zechce się podzielić? Mocno się zastanawiam, dlatego będę wdzięczny za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samej oferty w Aasa nie jest to ani najlepsza ale na pewno nie jest najgorsza oferta pożyczek pozabankowych ale trzeba przyanac ze sa elastyczni jeżeli chodzi o same warunki.Dziś bez baz to w lombardzie tylko pożyczka pod zastaw wszyscy ryja bazy dłuzników a z 90% ryje tez Bik

Tu jest to lepiej opisane geldmarket.pl/pozyczki-pozabankowe-i-chwilowki-a-bik/

Jednak nie popadajmy w skrajności wiadomo ze firma pozabankowa o wiele bardziej liberalnie podejdzie do klienta niz bank bo inaczej nie miała by sensu taka oferta.

Po drugie ktoś opisał że pożyczka w aasa z jego linku partnerskiego sa nie udzielane a jak opisałeś ta ofertę bez bik i z szansa dla dłuzników?? Wiadomo tez że jak firma ma udzielić potyczkę na 10 000zl osobie bez zdolności  to tez powie nie ktoś zarabia 1200zł ma 3 kredyty i chce w aasa 10 tys zl na 2 lata jakie ma szanse|?? sami to chyba rozumiecie.

W top 10 winników w google  az 90% stron o pożyczkach wprowadza klientów w błąd sugerując ze dany pożyczkodawca udziela pożyczek bez baz lub nie sprawdza BIK.

Czasu udzielania pożyczek wszystkim jak idzie minęły nawet w pożyczkach pozabankowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam z firmy Aasa.pl i jestem bardzo zadowolona. Miałam wtedy jakiś dziwny wpis w KRD i wyjaśniałam sytuację bo nigdy nie miałam długów a wisiałam tam na 5 tysięcy...No ale zanim wyjaśniłam sprawę to KRD miałam tym wpisem jednym zapaćkany. Nigdzie więc nie mogłam uzyskać pożyczki, natomiast w Aasa uzyskałam pożyczkę bez problemu. Raty może nie są niskie ale jak ktoś jest w potrzebie to warto. Po spłacie bodajże 4 czy 6 rat można podwyższyć kwotę swojej pożyczki lub wziąć równocześnie drugą. Ja tam polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×