Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
torpeda

kredyty dla zadłużonych

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to wygląda jakoś podejrzanie...

Zgadza się, kto pisze zadłużony przez "rz"? - prośba do admina o korektę tytułu tematu. Poza tym to dział dla filantropów a nie firm pożyczkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie skoro już podjął Pan temat może proszę o jego rozwinięcie. Osobiście również nie chcę mi się wierzyć w taką bezinteresowną pomoc - napewno jest drugie dno:) Jeśli rzeczywiście Pan pomaga to chwała Panu za to ale proszę szczerze napisać co i jak a wtedy napewno będzie więcej chętnych:) Czy jest prowizja czy to Pan dostaje prowizję od banków. Aczkolwiek zupełny brak odpowiedzi z Pana rony raczej nie napawa optymizmem. Mam nadzieję że to nie kolejna ściema dla zdesperowanych ludzi. No ale może nie - może już mój brak zaufania do tego typu instytucji robi swoje. Tak czy siak polecam rozwinąć temat. Powiedział Pan A prosze powiedzieć B:) Bo strona jak wiele innych. Jeśli to jednak ściema mam nadzieję że administratorzy sprawdzają i modyfikują takie rzeczy . Byłoby cudnie gdyby były możliwości usuwania z rynku ludzi którzy niestety niekoniecznie w porządku żerują na innych. Choć jak powtarzam - może się mylę. Ale czuję że niekoniecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest zorientować się jak spłacić kredyty w momencie kiedy zaczynają się problemy finansowe, wtedy można jeszcze coś zdziałać, gorzej natomiast jeśli ktoś zbagatelizuje sprawę i będzie czekał a odsetki od nie zapłaconych rat będą rosły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest zorientować się jak spłacić kredyty w momencie kiedy zaczynają się problemy finansowe, wtedy można jeszcze coś zdziałać, gorzej natomiast jeśli ktoś zbagatelizuje sprawę i będzie czekał a odsetki od nie zapłaconych rat będą rosły.

Zgadzam się. Jeśli na te spłatę nie weżmiesz następnej pozyczki. Wtedy to możesz utonąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie kredyt ale bezpłatną pożyczkę bez problemu dostniesz w wielu firmach (na 30 albo nawet 45 dni). Tylko warto ją spłacić w terminie bo opłąty za przedłużenie terminu płatności są ogromne (na tym głównie zarabiają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dyskutować o jakieś konkretnej ofercie/firmie czy portalu ale na argumenty :) taka forma reklamy raczej nie działa. Ja ze swojej strony moge powiedzieć, ze korzystalem z tego serwisu i nie mam zastrzerzeń tyle, że ja byłem po stronie pożyczkobiorcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×