Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Lukasz

Lista parabanków (chwilówki)

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na to, że zainteresowanie chwilówkami jest dość duże postanowiłem zebrać listę firm oferujących takie ekspresowe pożyczki przez internet, aby przy wyborze pożyczki można porównać wszystkie możliwe oferty i wybrać tą najbardziej korzystną. Zwracam uwagę na to, że osobiście nie sprawdzałem tych firm i nie korzystałem z ich usług. Jest to wyłącznie spis instytucji które oferują takie usługi.

 

Jeśli znacie jeszcze jakieś firmy tego typu zachęcam do wpisywania nazw w komentarzu.

  1. Viasms.pl
  2. SmsKredyt.pl
  3. SMS365.pl
  4. Vivus.pl
  5. Wonga.com
  6. OkMoney.pl
  7. SmsBanq.pl
  8. Vanquis.pl
  9. SohoCredit.pl
  10. Provident.pl
  11. PozyczkaPlus.pl
  12. Optima.pl
  13. NetCredit.pl
  14. Mini-Credit.pl
  15. Lendon.pl
  16. Kasomat.pl
  17. EkspresKasa.pl
  18. AsaKredyt.pl
  19. Kredito24.pl
  20. Filarum.pl
  21. Kredyt1000.pl
  22. Kyzoo.pl
  23. Szybka-Moneta.pl
  24. BigCredit.pl
  25. SmartPozyczka.pl
  26. Zaplo.pl
  27. NetGotowka.pl
  28. AlfaKredyt.pl
  29. Zaimo.pl
  30. Syner.pl
  31. Ofin.pl
  32. ProfiCredit.pl
  33. UniChwilowka.pl
  34. Zaliczka.pl
  35. Visset.pl
  36. PlusKasa.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aldona

Kasa Tak - fajna firma, pożyczki na dobrych warunkach, prosty wniosek, pierwsza za 0 zł, w 10 min na koncie - same zalety! brałam na wyjazd na narty, zabrakło mi, a nie chciałam rezygnować. polecam, wszystko w porządku! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie aby dlaczego takie firmy oferują darmowe pierwsze pożyczki i czemu im się to opłaca ? Na tej stronie jest o tym artykuł:

http://www.rp.pl/Finanse/160929268-Dlaczego-firmy-oferuja-darmowe-chwilowki.html

 

Nie wychodzą na tym wcale na zero....Po pierwsze firmy zachęcają klientów do korzystania ze swoich usług. Po drugie jest pewna ilość klientów, ktora nie spląca chwilówki terminowo oraz w tym przypadku płacą oprocentowanie.

 

Tak czy inaczej jeśli wiecie,ze będziecie mogli spłącić taką chwilówkę to jest to lepsza opcja niz branie zwykłego kredytu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleta

Jest to lepsza opcja ze względu na szybkość uzyskiwania pieniędzy z chwilówki. Procedura wnioskowania jest banalna, ponieważ wykonuje się ją przez internet. Najważniejsze, żeby porównać koszty chwilówek. Można to zrobić za pomocą strony loando.pl  gdzie zawsze są aktualne rankingi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firm takich jest bardzo wiele. Polecam jednak orientować się w promocjach jakie mają dla nowych klientow. Zwykle taka pierwsza pożyczka jest najkorzystniejsza. Na przykład w tej firmie pierwsza taka pożyczka kosztuje jedynie 10 zł:

https://www.pozyczkaplus.pl/

 

Można za tyle pożyczyć 1000 zł. Jesli nie jest Wam potrzebna większa suma pieniedzy to oferta ta jest znacznie korzystniejsza niż w przypadku wielu banków. Korzystałam jakiś czas temu z usług tej firmy .Wszystko w porządku. Pieniądze szybko znalazły się na koncie, nie bylo również tylu formalności ile przy kredytach w bankach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczur

Tani Kredyt jeszcze można tu dorzucić bo jako chyba jedyni przedłużają pierwszą pożyczkę o 7 dni bez żadnej prowizji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ich o  wiele więcej. Poza tym coraz więcej nowych firm powstaje. Firmy zmieniają swoje nazwy ( ostatnio słynna panda money przekształciła się w monedo). Poza tym niektóre firmy to tak naprawdę jedna firma ( zaplo i vivus).

 

Jesli ktoś zastanawiałby sie nad pierwszą chwilówka to polecam zajrzeć tutaj:

http://twojapierwszachwilowka.pl/

 

Na stronie jest zestawienie ofert pożyczek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość orkisz

Ja z kolei proponuję rozejrzeć się za pożyczkami na dłużej, ponieważ chwilówkami najłatwiej się zadłużyć. Zajrzyjcie na listę firm pożyczających na rok i dłużej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie braliscie żadnej pożyczki, proponowałabym zainteresować się ofertą darmowych pozyczek
jest to rozwiązanie bardzo szybkie i o wiele szybsze niż pożyczka w banku

można pozyczyć pieniądze całkowicie za darmo

jest to darmowy zastrzyk pieniędzy w trudnej sytuacji

Najczęściej również dostajecie pożyczkę tego samego dnia na konto.....

Na tej stronie jest opisane na co warto jest zwrócić uwagę wnioskując o pierwsza pożyczkę http://naszekielce.com/?q=pierwsza_pożyczka_co_warto_wiedzieć

Dobrze wczytajcie się w warunki pozyczek.Moga się wydawać podobne, jednak tak naprawdę różnią sie pomiędzy sobą. Dobrze jest czytac regulamin. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z roku na rok lista tych firm się zmienia, niektóre tylko działają od lat. W każdym razie jeśli chcemy brać pożyczkę to i tak najlepiej na bieżąco sobie porównać gdzie najkorzystniej cenowo wychodzi. Na https://pozyczkowy-portal.pl/ można na przyklad, myślę że to najbardziej wiarygodny portal tego typu. Co miesiąc sporządzają aktualny ranking najlepszych pożyczek, chwilówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×