Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Zadłużony

Gdzie pożyczki dla zadłużonych przez internet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zadłużony

Gdzie pożyczki dla zadłużonych przez internet - czy zna ktoś jakaś dobrą firmę, która udziela takich tanich pożyczek przez interent dla osób zadłuzonych? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pożyczki dla zadłużonych przez internet - czy zna ktoś jakaś dobrą firmę, która udziela takich tanich pożyczek przez interent dla osób zadłuzonych? 

Ja Ci poleca stronę z pożyczkami 

- szybko w 15 minut

- przelewem na konto

- dostosowanie czasu spłaty 

Edytowane przez admin
Proszę nie linkować do stron o małej tresci merytorycznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrusek

A co do tego kasiasto to korzystał tutaj ktoś z tej firmy? 

Czytam opinie i bardzo dużo osób ich poleca - czy ich pożyczki są faktycznie tak tanie? 

 

U niech na stronie z tego co ja widzę to jest dużo ofert pożyczek także tych dla zadłużonych i są udzielane przez internet więc pewnie dlatego tak popularne sa takie serwisy pożyczkowe. 

A żeby dostać tam pożyczkę nie trzeba mieć czystego biku rozumiem tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość innek
 

A co do tego KASIASTO-PL to korzystał tutaj ktoś z tej firmy? 

Czytam opinie i bardzo dużo osób ich poleca - czy ich pożyczki są faktycznie tak tanie? 

 

Tak ja korzystałem tutaj z pożyczki dla zadłużonych - polecam - bardzo dobra pożyczka. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci poleca stronę z pożyczkami KASIASTO-PL

- tanie pożyczki

- szybko w 15 minut

- przelewem na konto

- dostosowanie czasu spłaty 

 

No muszę przyznać, że bardzo dobra oferta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wkasiasto

Wczoraj wysłałem wniosek z tej strony o pożyczkę i w 5 minut odpisali mi pozytywnie - pożyczka na 4000 złotych - polecam to kasiasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fundusz Korona może przedstawić ofertę ale trzeba posiadać stałe i udokumentowane dochody .

rrso pomiędzy 120-160%

 

www.FunduszKorona.pl

 

Czyli jaki koszt pożyczki w przypadku 1000 złotych na 30 dni? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w większości firm pożyczkowych nie ma problemu w wzięciem szybkiej pożyczki przez internet. Ze swojej strony mogę polecić firmę Via sms: https://www.viasms.pl/ - tutaj jest ich strona. Już raz zdarzyło mi się skorzystać z ich oferty. Załatwienie pozyczki to kilka minut. Minimum formalności. Jeszcze tego samego dnia od wzięcia pozyczki pieniadze są na koncie.

 

Obecnie jest tam również dobra promocja pierwszej pożyczki, która jest za darmo. Można tam wziąć pożyczkę do 1000 zł na zerowe oprocentowanie pod warunkiem,że spłąci się pieniądze w ciągu 3 tygodni.

 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cibie

Wiele osób nie może, nie chce... zrozumieć takiej opcji. Wtedy według mnie powinni skorzystać z kredytów konsolidacyjnych, o które wnioski składać można tutaj: chwilowka1000zl.pl/wniosek-online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pożyczka na Dowód dla Każdego kredytyk.pl
od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze!
- Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń
- kredyty przez internet, dla Firm
- Kredyt na mieszkanie/hipotekę
- Kredyt Samochodowy, chwilówki na dowód
Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!
kredytyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwości obecnie jest całkiem dużo, ale moim zdaniem nie ma sensu tego typu pożyczek brać pochopnie tylko należy podejść do tematu profesjonalnie i poszukać odpowiedniego rozwiązania, które zagwarantuje nam możliwie dobre oprocentowanie i warunki spłaty. Posiłkujcie się takimi rzeczami jak terve - http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet jest to porównywarka, która na pewno dość mocno może ułatwić podjęcie decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×