Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość MANIEK

Pomogli mi spłacić długi w HIPOPROFIT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MANIEK

Jeśli ktoś z was ma długi w Banku lub w pożyczkach pozabankowych to polecam zwrócić się o pomoc do firmy Hipo Profit - pomagają wyjść z długów, negocjują z bankami, załatwili mi umorzenie odsetek i części kredytu - polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miku44

Także wysłałem wniosek i zaraz potem oddzwonili. 

Zaproponowali bardzo ciekawe wyjście - myślę, że pomogą mi wyjść z tych długów - polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjekk

Dzięki, faktycznie pomocni w spłacie długów

 Polecam kontakt

A jak wygląda ich pomoc w spłącie długów - czy ktoś może opisać co robią krok po kroku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Igga

Mnie pomogli wziąć kredyt kredyt konsolidacyjny w Banku na bardzo dobrych warunkach i do tego udało się umorzyć odsetki karne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem administratorem serwisu pożyczkowego. Z uwagi na częste zapytania odnośnie usług oddłużania od osób w pętlach kredytowych, szukamy firm specjalizujących się w tej dziedzinie.

Sami nie prowadzimy takich działań stąd szukamy firm, które są chętne pomóc tym osobom. Współpraca polegałaby tylko na przekazywaniu danych kontaktowych i zapytań. Nie oczekujemy na prowizje i jakiekolwiek wynagrodzenia. Chcemy tylko by ktoś poważnie zajął się tymi osobami i w miarę uczciwie im pomógł.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z formularza - preferowany kontakt mailowy.

chwilowo.pl/kontakt/

Rozważymy tylko profesjonalne usługi doradcze i zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was ma długi w Banku lub w pożyczkach pozabankowych to polecam zwrócić się o pomoc do firmy Hipo Profit - pomagają wyjść z długów, negocjują z bankami, załatwili mi umorzenie odsetek i części kredytu - polecam 

Sory, ale nie jestem w stanie w to uwierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was ma długi w Banku lub w pożyczkach pozabankowych to polecam zwrócić się o pomoc do firmy Hipo Profit - pomagają wyjść z długów, negocjują z bankami, załatwili mi umorzenie odsetek i części kredytu - polecam 

To wszystko o czym piszesz z powodzeniem można przeprowadzić samemu. Negocjacje z Bankami odnośnie restrukturyzacji zobowiązania bynajmniej nie są żadną magią ani zbyt szczególnym wyczynem. Oczywiście można przyjąć, że część kredytobiorców nie będzie w stanie sobie z tym dać rady, ale od czego są strony i serwisy dla konsumentów - całkowicie darmowo (non - profit) pomagające wyjść z w/w sytuacji (ba...są tam nawet wzory stosownych dokumentów). Ale nawet jeśli przyjąć "cudowne" umiejętności cytowanej przez Was firmy, to skoro już ją tak polecacie, to może wypadałoby podać jakie za współpracą z nimi idą koszty...? Strona www poza tym, że mało przejrzysta i równie mało profesjonalna zachęca bardziej do dodatkowego "zapożyczania" się dzięki klikaniu w banery pożyczek chwilówek niż do oddłużeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Chciałam się poradzić mam długi i nie mogę sobie poradzić wychowuje dzieci i pożyczki do spłaty a chce żyć spokojnie nie wiem co mam robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Chciałam się poradzić mam długi i nie mogę sobie poradzić wychowuje dzieci i pożyczki do spłaty a chce żyć spokojnie nie wiem co mam robic

A możesz napisać coś więcej? Jakich masz wierzycieli? W jakich bankach? Na jakie kwoty? Pracujesz? Masz możliwość powiększenia swojego żródła dochodu (o ile oczywiście masz jakieś żródło dochodu)? 

 

Zawsze możesz poszukać profesjonalnej pomocy prawnej - tutaj jest wiele osób, które w fachowy sposób będą mogły Ci doradzić, jeśli się do nich zgłosisz. Ja dzisiaj też natrafiłam na taką dość ciekawą inicjatywę spotkań dla kredytobiorców (też dla frankowiczów, ale nie tylko), więc zawsze możesz spróbować się przejść, może ktoś Ci coś doradzi, a w sumie wiele nie stracisz: www.kancelarialexa.pl/spotkania-dla-kredytobiorcow-chfpln/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Potr,ebuje pomocy mam troche chwilowek i innych zobowiazan prosze mi pomoc chcialabym splacic i miec jedna rate prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Witam. Czytam wasze posty i rzeczywiście najlepiej jest samemu napisać pisana do banku i dogadasz sie lepiej niż brać jakąkolwiek firmę bo doprowadza cie do takiej ruiny jeszcze bardziej wpadnies w długi . Koszty liczą sobie takie a póżniej wystawia ci taka fakturę za każdą ugodę ze cie z butów wyrwie . Przepraszam moze sa i uczciwe firmy ale uwierzcie ze sa oszucsci tylko ich podać do sadu o odszkodowanie . Naprawdę lepiej dzialajscie sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasik Andrzej

Mam zapytanie mam też bardzo dużo zadurzenia w bankach i komornika jak to mam zrobić żeby ktoś mi pomug bardzo oto proszę o odpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×