Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość MANIEK

Pomogli mi spłacić długi w HIPOPROFIT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomasik Andrzej

Mam zapytanie mam też bardzo dużo zadurzenia w bankach i komornika jak to mam zrobić żeby ktoś mi pomug bardzo oto proszę o odpis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak, że ktoś da ci złotą receptę. jeśli masz dochody "na czarno", a do tego niezbyt wysokie, to prawdę mówiąc niewiele zrobisz.

 

aby jakiekolwiek  negocjacje z firmami czy bankami były skuteczne, należy pamiętać o tym, kiedy taka spłata ma sens i kiedy takie firmy dadzą wam spokój.

 

jeśli spłacicie koszty windykacji np jednorazowo przy podjęciu negocjacji

kiedy wasza comiesięczna spłata pokrywać będzie odsetki od salda zapadłego, tj. 14% w skali roku

oprócz tego dobrze, aby ta płatność pokrywała ok 1/36 kapitału

 

 

przykład, mieliśmy pożyczkę na 3600zł do tego doszło 550 zł kosztów windykacji, to aby mieć choć szansę na dogadanie się, należy:

spłacić 550zł za windykację

zaoferować płatność miesięczną ok 150zł (ok 42zł odsetek, reszta kapitał)

 

wtedy jest szansa, że taki wierzyciel nie będzie nasyłał komornika.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy kłopot ze spłatą pożyczki pozabankowej, najważniejsze jest podjęcie jak najszybszego kontaktu z pożyczkodawcą. Nie trzeba zaraz wynajmować żadnej firmy, która pomoże nam się dogadać… Takie sprawy można załatwić samodzielnie, o ile nie unikamy telefonów i szukamy rozwiązania od momentu pojawienia się problemu, a dopiero kiedy do naszych drzwi puka komornik. Telefon do pożyczkodawcy i wszystko da się załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 



Witam, 
Masz dług? 
Masz prawo wiedzieć ! 
Masz swoje prawa ! 
Spłacając sprzedany i przedawniony dług - przerywasz bieg przedawnienia, który biegnie od nowa i uznajesz ten dług ! 
Nie podpisuj ugody bez konsultacji profesjonalnej pomocy prawnej ! 
Anty-windykacja - Upadłość Konsumencka - Dyskrecja - Pomoc na każdym etapie również sądowym ! 
Aby policzyć koszty prowadzenia Upadłości – trzeba najpierw dowiedzieć się jaka to jest kwota, ponieważ przy ogłoszeniu upadłości , każdy wierzyciel musi być powiadomiony, ponieważ wiele osób nie wie jak dowiedzieć się o swoim zadłużeniu podaję procedurę, która pozwoli na wejśćie do swojego konta EPU w E - Sądzie

Jeśli chcesz wiedzieć jak założyć swoje konto w EPU napisz 

https://pomocgabi.wixsite.com/odluzanie-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Potrzebuje pomocy nikt nie chce mi pomóc jestem zdłużona dzwoniłam do różnych osób o pomoc jak chciałam wydłużyć czas do zapłaty to powiedziano mi że jestem taka sama jak inni że wzięłam to teraz płać chociaż tłumaczyłam w jakiej jestem sytuacji przez te telefony listy boję się siedzieć w domu przez to wszystko chodzę do psychologa czy ktoś jest mi w stanie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Prosze o kontakt w sprawie splaty mojego zadluzenia ..juz nie mam sil ..czy ktokolwiek mi pomoże 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
W dniu 2.01.2019 o 20:41, NovaGabi napisał:

Pani Anno prosze do mnie napisac na gabiinfo@interia.pl i opisac swoja sytuację

Witam mam podobna sytuację do pani Ani czy mogę odezwać się do pani na mejla. Justyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.08.2018 o 13:41, NovaGabi napisał:

 



Witam, 
Masz dług? 
Masz prawo wiedzieć ! 
Masz swoje prawa ! 
Spłacając sprzedany i przedawniony dług - przerywasz bieg przedawnienia, który biegnie od nowa i uznajesz ten dług ! 
Nie podpisuj ugody bez konsultacji profesjonalnej pomocy prawnej ! 
Anty-windykacja - Upadłość Konsumencka - Dyskrecja - Pomoc na każdym etapie również sądowym ! 
Aby policzyć koszty prowadzenia Upadłości – trzeba najpierw dowiedzieć się jaka to jest kwota, ponieważ przy ogłoszeniu upadłości , każdy wierzyciel musi być powiadomiony, ponieważ wiele osób nie wie jak dowiedzieć się o swoim zadłużeniu podaję procedurę, która pozwoli na wejśćie do swojego konta EPU w E - Sądzie

Jeśli chcesz wiedzieć jak założyć swoje konto w EPU napisz 

https://pomocgabi.wixsite.com/odluzanie-pl

Dzień dobry,

Zacznij żyć z „ czystą kartą” pomagamy zadłużonym. Oddłużanie, pomoc prawna osobom pracującym, uwikłanym w zadłużenia pozabankowe ( w tym parabanki). Wybieramy dogodną dla Państwa opcję po krótkiej konsultacji telefonicznej, Możemy również spłacić Państwa zobowiązania z kapitału własnego (do 100 tys. zł ), a następnie czyścimy bazy BIK oraz kredytujemy klienta w banku.

W przypadku zadłużeń, lub braku możliwości uzyskania kredytu  skutecznie pomożemy w oddłużeniu, lub upadłości konsumenckiej,  także -  dla osób fizycznych !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatna pomoc dla osób zadłużonych:
- otrzymałeś/aś nakaz zapłaty, wyrok lub pozew o zapłatę i nie wiesz jak się bronić?
- w Twojej skrzynce pocztowej pojawił się list od komornika?
- nęka Cię firma windykacyjna?

Zadzwoń lub napisz do nas!
- 514-547-991
lub wiadomość prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek

Witam mam okolo 140000 tys długów nie posiadam żadnej nieruchomości potrzebował bym to wszystko skonsolidować mam chwilowke na 3 tys providenta na 5 i reszta w bankach srednie zarobki około 4 tys netto umowa na czas nieokreślony proszę o kontakt na meila narsilius1@gmail.com z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy temacie też warto wiedzieć, że w sytuacji kiedy spłata chwilówek Kielce staje się zbyt dużym obciążeniem to zamiast doprowadzać do zadłużenia lepiej poszukać korzystnej oferty konsolidacyjnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×