Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
mmkaj

Kredyt mieszkaniowy - jak znaleźć korzystną ofertę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jeżeli nie posiadasz w tej chwili żadnej nieruchomości w swojej własności możesz skorzystać z programu państwowego Mieszkanie plus. Polega on między innymi na ty, że:

- możesz się zakwaterować w mieszkaniu i jednocześnie spłacać comiesięczne raty (czyli de facto masz to samo, co w przypadku wynajęcia);

- brak potrzeby inwestowania większej kwoty pieniędzy; 

- nie trzeba posiadać zdolności czy wiarygodności kredytowej, a jedynie zdolność czynszową, która będzie gwarancją tego, że uczestnik programu może spłacać comiesięczne raty;

- domy zbudowane w ramach Mieszkanie plus są dostosowane do korzystania z odnawialnych źródeł energii;

- mają nowoczesny design i system komunikacji; 

- są zbudowane z materiałów wysokiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w sprawie kredytu można skorzystać z porównywarek internetowych. Ja mogę polecić świetnego dewelopera - https://kupimieszkaj.pl/marketing-deweloperski/ Marketing deweloperski to dla nich nie pierwszyzna i naprawdę są w stanie znaleźć dobrą ofertę. Do tej pory nie zdawałem sobie sprawy, że marketing dla deweloperów jest taki ważny i że wiążą się z nim takie profity. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawać by się mogło,że kredyt hipoteczny to to samo co pożyczka hipoteczna - otóż nie. Nic bardziej mylnego. Są to zupełnie dwie różne usługi bankowe pomimo, że wydawać by się mogło, że tak nie jest. Pożyczka hipoteczna zaciągana jest na różne cele: remontowe, zakupowe itd. Natomaist kredyt hipoteczny musi być zaciągnięty tylko i wyłącznie na zakup lub budowę nieruchomości.

W pierwszej kolejności polecam wejść na tę stronkę

https://pozyczkaportal.pl/kredyt-hipoteczny/

Znajdziecie tam dwa przydatne narzędzia. Mianowicie kalkulator zdolności kredytowej oraz kalkulator raty kredytu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skorzystaj z pomocy doradcy kredytowego. Taki fachowiec rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości, określi Twoją zdolność, pomoże Tobie w załatwieniu formalności. Moim zdaniem jest to ogromne ułatwienie. Zgłoś się do Solemo Finanse: https://solemofinanse.pl/ . Tam na pewno otrzymasz niezbędną pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×