Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pko-bp.jpg

Zgodnie z realizowaną aktualnie strategią na lata 2010 - 2012 Bank zamierza utrzymać uniwersalny, polski charakter. Chce wzmocnić pozycję lidera we wszystkich ważnych segmentach rynku. Będzie kontynuował zrównoważony rozwój, skupiony na rozpoznaniu i zaspokajaniu potrzeb klientów, z którymi chce budować silne długookresowe relacje. Dzięki zwiększonej sprawności operacyjnej zdecydowanie poprawi jakość obsługi swoich klientów. Równocześnie będzie dbać o zachowanie stabilnej rentowności zgodnej z oczekiwaniami akcjonariuszy, prowadzącym ostrożną politykę zarządzania ryzykiem. PKO Bank Polski chce być postrzegany jako bezpieczny, ale i jednocześnie nowoczesny bank z tradycjami. Aby przyciągnąć najbardziej wartościowych pracowników ma ambicje stać się najlepszym pracodawcą w polskim sektorze finansowym.

Naszymi wartościami są: Wiarygodność, Satysfakcja Klienta, Ciągłe doskonalenie oraz Przedsiębiorczość.

Wiarygodność

Budujemy naszą wiarygodność wobec Klientów wewnętrznych i zewnętrznych, biorąc pełną odpowiedzialność za nasze decyzje i działania. Zawsze dotrzymujemy zobowiązań. Kierujemy się najwyższymi standardami jakości. Jesteśmy uczciwi wobec siebie i innych, działając spójnie z wizją i wartościami Banku.

Satysfakcja klienta

Klient - zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny - jest dla nas najważniejszy. Dokładamy wszelkich starań, aby dobrze poznać i zrozumieć faktyczne potrzeby naszych Klientów oraz Współpracowników i dostosować do nich tworzone rozwiązania.

Ciągłe doskonalenie

Wierzymy, że nasz Bank będzie się prężnie rozwijał, jeśli rozwijać się będą jego Pracownicy. Dlatego nieustannie doskonalimy procesy, podnosimy nasze umiejętności i wiedzę. Aktywnie uczestniczymy w zachodzących zmianach, aby w pełni wykorzystać wynikające z nich szanse dla nas i dla Banku.

Przedsiębiorczość

Pracujemy zespołowo. Każdą decyzję i każde działanie rozpatrujemy z perspektywy korzyści i kosztów dla Banku i naszych Klientów. Odważnie podejmujemy inicjatywy oraz konsekwentnie dążymy do realizacji założonych celów.

Źrodło: www.pkobp.pl

Co sądzicie o Banku PKO BP? Czy jesteście jego klientami? A może kiedyś mieliście z nim styczność? Tutaj możecie wyrazić swoje opinie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu dużo mówić, chyba każdy zna kogoś kto ma konto w PKO BP. Jeden z większych banków mimo że oferta może jakoś nie powala ( chociaż ostatnio starają się trochę odświeżyć wizerunek) ciągle mają dużo klientów bo jednak panuje dość duże zaufanie do tego banku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem pierwsze konto w tym banku i pozostał mi do niego jakiś drobny sentyment... Obecnie nie mam pojęcia czemu, aż tylu ludzi korzysta z jego oferty - jest bardzo przestarzała i zupełnie niedostosowana dla młodych osób. Bank stosują dziwne praktyki. Jak zalikwidowałem konto to wydzwaniali do mnie z różnymi ofertami, przez co zapamiętałem ich jako bardzo namolnych. Nie zapomnę też sytuacji, kiedy przez rok nie płaciłem miesięcznej opłaty za konto internetowe, która wynosiła 2,50zł. Po roku kapnęli się, baba obsługująca konta była oburzona, że "sam im o tym nie powiedziałem" i zaczęli naliczać mi opłatę. Denerwowała mnie również prowizja z niektórych bankomatów euronetu, Zawsze miałem loterię, który bankomat pobierze prowizję, a który nie. Podsumowując - było śmiesznie, ale czas spoważnieć. Jest cała masa lepszych ofert i banków dostępnych na naszym polskim rynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PKO BP to bank który ma chyba największe zaufanie wśród polaków mimo tego że ofertą nie powala, ale jak widać to nie oferta jest najważniejsza lecz wizerunek jaki sobie wypracuje bank przez lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zawiedziony

Pracownicy banku PKOBP wprowaqdzaja w bład klijentów ,zeby nie powiedziec oszukuja przy zakładaniu lokaty w Funduszach Inwestycyjnych. Najpierw goraco namawiała mnie pracownik banku na tą lokate, pózniej nierzetelnie informując o ryzyku z tym związanym- zapewniaja ,ze nie ma zadnego ryzyka. Potem po podpisaniu umowu okazalo sie ,że trzeba ponieśc  m in opłaty manipulacyjne przy wejściu i wyjściu z Funduszu. W efekcie w ciagu 2 tygodni straciłem prawie 850zł. Ludzie dajcie sobie spokój z Funduszami Inwestycyjnymi!!! W banku bede was nawawiac do tego, mówiąc ,ze jest to bardzo dobra inwestycja. NIE WIERZCIE W TO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bank PKO ma drogie kredyty, to fakt, ale dlatego że był czas kiedy mieli monopol. Mają masę klientów. Teraz PKO ma konta studenckie, oferuje najróżniejsze rodzaje kredytów, no jest tego cała masa. Na reklamę poświęcają kupę kasy, więc to im się w jakiś sposób musi zwracać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie