Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Bankieria.pl

Alior bank zagwarantuje najniższą ratę kredytu

Rekomendowane odpowiedzi

Alior bank oferuje pożyczkę z gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dzięki wspomnianej gwarancji klient otrzymuje pewność, iż w żadnym innym banku w całym okresie kredytowania klient nie znajdzie tańszej pożyczki. Zliftingowana gwarancja najniższej raty, to również możliwość uzyskania pożyczki bez zaświadczeń do kwoty 3 700 zł – wystarczy oświadczenie o uzyskiwanych dochodach oraz wyciąg z rachunku bankowego. Ponadto dla uzyskania pożyczki nie trzeba zakładać konta osobistego w Alior banku, a sam proces składania wniosku oraz wypłata środków z pożyczki na konto odbywa się za pośrednictwem internetu.

 

Ktoś brał i podzieli się opinia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki kredyt gotówkowy to bardzo korzystne rozwiązanie - w końcu w tym przypadku jest pewność, że w razie czego dostaniemy raty na poziomie najtańszej pożyczki na rynku. Podobne rozwiązania funkcjonowały kiedyś w innych bankach w przypadku kredytów hipotecznych i całkiem dobrze się sprawdzały. Mam tutaj na myśli kredyt hipoteczny z gwarancją najniższej marży, chociażby oferowany kiedyś w Banku BGŻ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłem zadowolony z rachunku w Alior Banku i obsługi, dużo ciekawych rzeczy dowiedziałem się z tej strony i dzięki temu znalazłem odpowiedni rachunek dla siebie: online-gpw.pl poczytajcie jest kilka fajnych artykułów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Alior bank oferuje jedno z najniższych oprocentowań kredytu bankowego. Weżcie jednak pod uwagę to,że nie liczy się tutaj samo oprocentowanie. Bardzo ważne są rownież opłaty dodatkowe. A prowizja w tym banku potrafi byc bardzo wysoka niestety.....

 

Sugerowałabym poczytać sobie opinie o tym banku:

http://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt-w-alior-banku-czy-warto-wasze-opinie.html

I dopiero zrewidować czy chcemy wziąć kredyt czy nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×