Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wakacje ruszyły pełną parą, a ty jeszcze nie masz planów gdzie się w tym roku wybierzesz na urlop? Często bywa tak, że domowy budżet nie idzie w parze z wielkimi planami o cudownym wyjeżdzie. Teraz nie musisz martwić się o pieniądze, bo możesz je otrzymać nawet w kilkanaście minut na konto (więc możesz nawet pomyśleć o wypadzie last minute). Pożyczkę pozabankową otrzymasz bez wychodzenia z domu, a może ona wynosić nawet kilka tysięcy złotych i być spłacana w ratach.

Âť Zobacz ranking i porównanie pożyczek pozabankowych i wybierz odpowiednią kwotę do swoich potrzeb i sprawdż gdzie najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego rankingu najkorzystniejszą pożyczką wydaje się być Via SMS kiedyś wziąłem tam 1000 zł na 14 dni i spłata wyniosła mi wtedy nie całe 1100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wakacje to akurat nie jest kwestia być albo nie być, więc jeśli nie mam kasy na wakacje to nigdzie nie jadę - proste :) 

ale może są zwolennicy zadłużania się na wakacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zainteresować się portalem pozyczkolandia.pl na którym możesz pożyczyć pieniądze od osób prywatnych. Znacznie lepsza oferta niż tych wszystkich parabanków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukał ofert pożyczek na tej stronie pozyczkolandia.pl   Tam jest po prostu bezpieczniej i niższe oprocentowanie niż w parabankach, więc moim zdaniem jest to znacznie bezpieczniejszy serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach ma zazwyczaj duże oczy, a kredyty chwilówki propagowane są jako zło konieczne. Rozważne jednak korzystanie z szybkich kredytów on-line od firm pożyczkowych, może być również dobrym pomysłem na sfinansowanie urlopu. Warto jest skorzystać z aktualnych promocji, np. firma vivus.pl udziela darmowej chwilówki do 1 400 zł na 30 dni dla nowych klientów za darmo, czy wonga.com, która pożyczy na 30 dni do 750 zł za jedynie 10 zł. Aktualne promocje oraz szczegółowo opisane koszty kredytów chwilówek znajdziecie na rekomendowanej przez Bankieria.pl stronie www.ofertychwilowek.pl . Pamiętaj
- jeśli korzystasz z tego typu pożyczek, staraj się spłacić dług w terminie, opcje przedłużania terminu spłaty są stosunkowo drogie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, polecam zapoznanie się z tą ofertą www.skanerkredytowy.pl - Korzystałem, a z moją historią kredytową, nie koniecznie było to łatwe, ale udało się dostać kredyt bez BIK. Możesz wziąć kredyt nawet do 15 000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacje i odpoczynek są warte tego, aby wziąć pożyczkę. Ja robię tak, co roku i póżniej w ciągu roku pożyczkę zawsze spłacę. Mogłabym tak samo odkładać, ale wtedy to nie zawsze wychodzi. A jakie wakacje w tym roku planujecie? Ja chyba zdecyduję się na wyjazd z biurem podrozeirejsy.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to wiele firm aktualnie intensywnie reklamuje takie pożyczki na wakacje. Zanim się jednak zdecydujecie na coś takiego zastanówcie się nad tym , że w koncu będziecie musieli taką pożyczke spłacić. Nikt Wam nie pozyczy w koncu pieniędzy za darmo.....

Dobrze jest również porównać sobie oferty poszczególnych firm pozyczkowych:

https://twojapierwszachwilowka.pl/

Na stronie jest aktualne zestawienie ofert pożyczek w poszczególnych firmach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wiele firm ma ofertę pożyczek na wakacje. Moim zdaniem warto jest zastanowić się nad ofertą firmy Moneyman. Z kilku powodów:

dobra oferta darmowej pożyczki : mozna pozyczyć ponad 1500 zł na 2 miesiace za darmo

pieniądze są przelewane  bardzo szybko

jest uczciwie i w regulaminie nie ma żadnych dodatkowych opłat

Dodam,ze przetestowałam to na własnej skórze poniewaz brałam tam pożyczkę i osobiscie jestem z nich bardzo zadowolona. I jak będe potrzebowała pieniedzy na szybko to postaram się tam właśnie zgłosić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas wakacji nie warto martwić się jedynie o pieniądze… Warto pomyśleć o zdrowiu i bezpieczeństwie – bo o to w życiu czasami jest najtrudniej. Zwłaszcza, kiedy wyjeżdżamy za granicę i jesteśmy w obcym otoczeniu – kiedy coś się stanie to łatwo o dezorientację, może nawet panikę – takie doświadczenia słyszałem od swoich znajomych, którym nieszczęśliwie zdarzyły się wypadki za granicą. Warto przejrzeć sobie przed wyjazdem oferty ubezpieczeń turystycznych, np. takiej firmy https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/Podroz/ubezpieczenie-turystyczne-w-podrozy . Co dostaniemy w zamian? Całodobową pewność, że jeżeli coś się stanie, to mamy gwarancję, że przyjmą nas – w zależności od potrzeb – do lekarza albo szpitala, a w gorszych przypadkach nawet przetransportują nas do miejsca zamieszkania. Jest kilka wariantów, które możemy wziąć pod uwagę, a każdy z nich – jeżeli taka będzie nasza wola – uzupełnić będziemy mogli o dodatkowe ubezpieczenia, np. bagażu albo poszukiwań i ratownictwa, żeby wymienić przykłady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×