Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Kinga

Dziewczyna ma pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kinga

Witam serdecznie

Mam takie pytanie

Otóż mam złą historie w bik

Wiele lat temu wzielam kredyt , mialam komornika, zadłużenie wlasnie spłaciłam w całości

Żadnych innych kredytów nie mam

Żadnych zapytań o kredyt od wielu lat rowniez nie mam

 

Teraz takie pytanie

Historia moja jest jaka jest a chce ja naprawic / odbudować

Chce zacząć małymi kroczkami

Typu isc do media markt po żelazko za 200 zl

 

Moje wynagrodzenie to 10.000 zl / msc

Starając sie o te przysłowiowe żelazko bede miec zyranta ktory jest idealnym kredytobiorcom

Ma wspaniała historie bik i jest moim pracodawcom

 

 

Moje pytanie brzmi ; czy bedzie problem z dostaniem kredytu na żelazko ?;)

 

Z gory dziekuje za odpowiedz

Kinga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Twoim wynagrodzeniu miesięcznym rozumiem że to jest 10 tyś zł to raczej nie będziesz miała żadnego problemu z dostaniem takiego kredytu na to żelazko. ( Oczywiście jeżeli masz zaświadczenie które udokumentuje to że posiadasz takie zarobki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to że ci którzy zarabiają dużo nie idą po kredyt ani nie biorą sprzętu na raty. Więc jak przyniesiesz papier że zarabiasz 10 tys zł a bierzesz żelazko na raty to ci nie dadzą i to nawet nie dlatego że kiedyś byłaś w BIK - może jeszcze jesteś, ale dlatego że to mooocno podejrzane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie o to chodzi, żeby wziąć jakiś mały kredyt czy raty aby odbudować swoją historię kredytową. Nie wiem jednak jak podchodzą do tego sklepy jeśli osoba z udokumentowanymi zarobkami na poziomie 10 tys. zł miesięcznie będzie się ubiegała o raty na sprzęt o wartości 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta Pani podała żelazko za 200 złotych jako przykład. Bo nawet chyba takich niskich pożyczek nikt nie udzieli:). Ale jest to dobry sposób, na podreperowanie swojego konta w BIK. Najpierw coś na raty, póżniej jakiś niewysoki kredyt w ror itd. Zresztą jeśli ten spłacany z opóżnieniem kredyt jest już spłacony, zawsze można iść do tego banku w którym był on zaciągnięty i postarać się za jego pośrednictwem o usunięcie negatywnej historii w Biurze Informacji Kredytowej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eRzecznikBIK

Myślę, że ta Pani podała żelazko za 200 złotych jako przykład. Bo nawet chyba takich niskich pożyczek nikt nie udzieli:). Ale jest to dobry sposób, na podreperowanie swojego konta w BIK. Najpierw coś na raty, póżniej jakiś niewysoki kredyt w ror itd. Zresztą jeśli ten spłacany z opóżnieniem kredyt jest już spłacony, zawsze można iść do tego banku w którym był on zaciągnięty i postarać się za jego pośrednictwem o usunięcie negatywnej historii w Biurze Informacji Kredytowej. 

Jeśli zwłoka w spłacie przekroczyła 60 dni, dane będą

przetwarzane przez 5 lat od całkowitej spłaty zobowiązania. Dopiero po tym czasie

nie będzie widoczny w raporcie bankowym. Raty to doskonały sposób na rozpoczęcie

budowania swojej dobrej historii kredytowej. Więcej informacji na temat

budowanie pozytywnej historii kredytowej można znależć na stronie internetowej

BIK w zakładce Akademia BIK.

 

 

 

W razie pytań i wątpliwości służę pomocą,

eRzecznikBIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie problem z uzyskaniem kredytu, to będzie można sprawdzić tutaj www.vertusfinanse.pl. Ja uzyskałam, sprawdzona firma, więc myślę, iż będzie ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy udokumentować dochód sprzed ostatnich trzech miesięcy, jeśli bank "z góry" nie zaakceptuje wniosku - tak jest w przypadku rat.

 

Jeśli chcesz wziąć chwilówki, aby odbudować historię - wybierz te, które są darmowe. Dzięki temu nie narazisz się na koszta. Pożyczysz 300zł i oddasz 300zł, nic więcej!

 

Jeśli nie wiesz, gdzie znajdziesz takie chwilówki, wejdż na stronę www.loanpartner.pl i zaznacz opcję "Pierwsza darmowa chwilówka".

 

W razie czego służę pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×