Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
masterweb

zuchwała strona pobieraczek.pl ! uwaga!

Rekomendowane odpowiedzi

Pobieraczek.Pl

logo_pobieraczek.png

Strona jak strona, można pobierać pliki, wszystko za darmo. Nie no ludzik... Mylisz się, nie naciąłeś się jeszcze?\

Poczekaj...

Ostrzegam przed pobieraczek.Pl - wystarczy się zarejestrować żeby zostać oszukanym, i mieć problemy komornicze. Tak...Tak...

 

Rejestracja to akceptacja regulaminu, który wyrażnie mówi, że konto ważne jest 10 dni. Następne jest płatne, o tym nie wiem nic, dowiem się z maila, który mówi żeby zapłacić 100 zł za serwer, jaki wykupili.

Pozew zbiorowy był, sprawa reporterów, interwencja, ten, no dosłownie wszystko. Podasz nie prawdziwe dane, będą cię nękać przez maile..

Nie zapłacisz to suma może urosnąć do 450 zł.

 

Nie płać i nie wchód na tą stronę, są to oszuści, którzy chcą nas oszukać. Nawet jak dziecko się zarejestruje dostanie druk do zapłaty nie ma, że boli.\

Jednak karta się odwróciła. Pobieraczek.pl został wycofany z rzetelna firma, obarczony winą i karą 240.000 złoty.

 

Ludzie nie muszą płacić za to, a że każdy się boi to płaci. Nie podawaj nigdy swoich danych, tam trzeba było podać, nie rób tego. Ostrzeż wszystkich.. Serwis nadal działa i nie zanosi się na jego zamknięcie.

 

Zastanawiasz się jak anonimowa pobrać pliki, wydaj te sto złoty na kilka filmów i gier, jakie możesz nabyć w kiosku lub za takie pieniądze pójdziesz na nowy film z całą rodziną.

 

Ostrzegam poraż kolejny, nie płać, nie wchodzić na pobieraczek.Pl oszuści, jakich mało, skandal, i paserstwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, to nie dać się przekonać do zapłaty mimo, że będą nas nękać mailami, grożbami, telefonami. Mój znajomy męczył się z nimi dość długo, ale w końcu się od niego odwalili. Warto jednak zwrócić uwagę, gdzie się człowiek rejestruje i jakimi danymi, pobieraczek jest tylko jedną z wielu takich stron, które potem wyłudzają pieniądze. Myślę tu na przykład o stronach, na których obowiązuje comiesięczny abonament. Nawet jak się nie chce go przedłużyć, to serwis i tak zasysa pieniądze z karty kredytowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest takich stron miliony, zobaczyli że da się wydymać ludzi na kasę to zakładaja takie firemki i lewe strony z których pobiera się co chce. Właśnie oferta jest skierowana do osób które nie znają się na takich serwisach jak ten. Jednak trąbią w tv żeby nie podawać danych bo albo się tobie włamią na konto, albo ty im będziesz musiałdać kasę. Jak nie drzwiami to oknem. Takie zachowania powinny być karane, jak narzie karają ich a oni mają to gdzie ?

wiadomo... każdy ma swoje myślenie i nie można nic w tym kierunku zmienić, ani trochę. Szkoda, jako że jestem pomocny to zawsze mówię takie nowości dla znajomych, jednak raz było za pożno ;/

koleżanka się wcisneła w to, najlepsze że zapytała po fakcie. Powiedziałem przestań, ale podała dane.. dostała pismo zapłaciła. To brzmi jak jakiejś masowe wyłudzenie, tam idzie w miliony nie ma co. Trzepią na tym kasę, jak nawet hosting tobie kupują to i tak im się zwraca bo taka osoba potem nie wejdzie na te konto bo się będzie bała, oni usuwają konto i dalej toczy się interes ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tej stronie już dawno. Moja koleżanka również dostała wezwanie do zapłaty, ale nic z tym nie zrobiła. Jak na ten moment cisza. Wnioskuję z tego, że mają silnych podstaw prawnych żeby egzekwować od ludzi uregulowanie takiego rachunku więc straszą tylko telefonicznie/formalnymi listami i czekają aż ktoś się wystraszy i zapłaci.

 

Niestety trzeba czytać wszystkie regulaminy jeśli gdzieś się rejestrujemy. Przestrzegam również przed podawaniem swojego numeru telefonu. Znajomy miał sytuację, że gdzieś podał nr. tel. i póżniej przychodziły mu sms za granicy za które musiał płacić. Nie była to mała kwota bo około 10 zł za każdy sms, a dostał ich nie mało. Co dziwne operator komórkowy nie chciał zablokować tych sms, tłumacząc się że nic nie może zrobić. Szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pozatym pobieraczek zaśmieca internet bo jak chciałem pobrać plik to widziałem aż 4 strony pobieraczka np. reiughuig.pl albo lsejgjuyrt.pl itp. a gdy już wejdziesz na tą strone do będzie przycisk pobierz który przekierowuje cię do strony pobieraczek tak gdzie masz się zarejestrować i po zarejestrowaniu nie pobierasz żadnego pliku bo oni tam nic nie mają prucz abonamentu a pozarejestrowaniu się konto jest ważne 10 dni bo potem musisz płacić ok 100 zł nie odpisuj nie bądz głupi to naciągacze będą ci przysyłać maile nie odpisuj chodz bym nie wiem co i nie bój się bo nic ci nie grozi chyba że coś odnich pobierzesz ale jak wszyscy wiemy nie ma tam nic to pobrania żadnego pliku więc nie odpisuj ani nie płać a jeśli jesteś nie pełnoletni nie mów rodzicom i nie denerwuj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak - pobieraczej to temat rzeka. Powstała już nawet ich antystrona na facebooku gdzie możesz o nich naprawdę sporo poczytać. Jednym słowem zgodze się z moimi przedmówcami absolutnie nie masz się co martwić. Totalnie nic Ci nie grozi - to raczej oni mają straszny problem bo mają na sobie ogromną karę nałożoną przez Urząd ochrony Konsumenta. Ale żeby było śmieszniej dziś gdzieś czytałam że pobieraczek znikł ale powstał jego następca?! Nie wiem dokładnie co i jak ale nie zdziwie się jak tak jest rzeczywiście. Teraz tylko po tym procedury musimy wszyscy mieć się na baczności i dokładniej czytać to co się akceptuje. Choć z drugiej strony to masakra aby przed każdym kliknięciem czytać te kilkustronnicowe regulaminy. no ale cóż. Może to jedyna metoda żeby nie stracić swojej kasy. Także nie stresuj się pobieraczkiem ale i bądż uważny na przyszłość. I wiedz że takich oszukanych jak Ty jest całe mnóstwo także nie Ty jeden jesteś w takiej sytuacji. Polecam tę grupę na FB naprawdę sporo można się tam o tym wywiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że nic nie uczy tak jak własne błędy. Można uczulać znajomych a i tak finalnie to nic nie daje bo wiedzą lepiej i swoje robią, a lament się zaczyna jak przychodzą jakieś pisma ponaglające do zapłaty. I dokładnie jak wyżej w internecie należy uważać i czytać co się akceptuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie czyta regulaminu, a przy zakładaniu konta należy zaznaczyć, że się go przeczytało, to poświadcza nieprawdę i sam się wkopuje w kłopoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×