Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość pilnapotrzeba

Czy ktoś dostał pożyczkę w exitpozyczki.pl?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość edyta

Nie moge sie do nich dodzwwonic wciaz muzyka.Boje sie ze to tylko naciagacze zdesperowanych ludzi..(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Ja też miałem problem żeby się dodzwonić, ale w końcu się udało i jak na razie wszystko wygląda ok. Czekam na podjęcie oferty przez inwestora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektor

Na piękne oczy to nikt nikomu nie pożyczy. Ode mnie zawołali zaświadczenie od pracodawcy i dzwonili żeby potwierdzić dochód. Kto nie wierzy niech nie wierzy, ale ja mam to już z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Dałam swoje na telefon ale chyba nie spodobał się mój głos bo nikt się do mnie nie odezwał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Witam.

 

To wszystko jest piękne, tylko że połączenie telefoniczne z Tą firma to koszmar. Ja zdecydowałam że już poniosę koszty połączenie ale to wygląda tak, że po 3 minutach słysze komunikat o tym , że mam czekać bo konsultanci są zajęci , a minutę pożnie rozmowa jest rozłączana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Przeżyłem trochę nerwów w rozmowach z inwestorem. Zgodził się na udzielenie pożyczki we wnioskowanej przeze mnie wysokości 35 000 zł, ale wymusił zmniejszenie ilości rat z 60 do 30. Na szczęście oprocentownie zostało bez zmian i ... jest mniejsze niż w najtańszym banku. Ale na umowę musiałem czekać ponad 2 tygodnie, na pieniądze kolejny tydzień. Przeżyłem 3 tygodnie niepewności, ale wszystko skończyło się szczęśliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Tak, odpisze Ci gość z tej firmy i oczywiście zachwali podszywajac się pod zadowolonego klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Witam. czy w exitpożyczki chcą zaświadczeń?

 

Odpowiadam, bo właśnie załatwiam formalności z inwestorem. Ode mnie nie chciał żadnych papierków, jutro ma mi wysłać do podpisu gotową już umowę. Jak dobrze pójdzie, pieniądze będę miał jeszcze w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Witam, 

Wczoraj takze zlozylam wniosek ,otrzymalam email potwierdzajacy pozytywne rozpatrzenie mojego formularzu i informacje ze mam sie skontaktowac z ich konsultantem pod nr tel 708 780 658 zeby przekazac juz swoje pelne dane.

Strasznie sie obawiam kosztow tej rozmowy, w ich regulaminie jest zapis "koszt za minute połączenia z konsultantem wynosi 4,92zł z Vat, o czym klient dodatkowo informowany jest podczas pierwszej rozmowy telefonicznej" 

 

Do tej pory juz raz poniosłam straty w zwiazku z taka rozmowa telefoniczną do ABIS , rachunek do zapłaty wyniosl o 150 zł wiecej !!myslalam ze sie zalamie.

 

Zastanawiam sie czy w ogole jest sens i w tym przypadku zaryzykowac i dzwonic do EXIT , jak długo taka rozmowa z konsultantem moze trwac? 

Abis pożyczki rozpoczął taką działalność i jak by nie było cała reszta jest jego naśladownictwem lepszym lub gorszym ale jednak naśladowaniem. Abis na pewno jest najlepszy i najskuteczniejszy, bo jako pierwszy zapewne mam i lepsze układy i większe doświadczenie. Exit jest również dobry i tańszy. Co do opłat za telefon to niech Was nie dziwią koszty, wcale nie małe, ale macie pewność, że nie zapłacicie nic poza połączeniem za telefon. Na OLX też trzeba płacić za dodanie ogłoszenia, więc nie dziwcie się, że oni za swoje usługi też chcą pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub

Racja. Serwisy internetowe są jak każdy inny ogłoszeniodawca płatne. Nie ma co lamentować, że trzeba zapłacić tylko dokonać wyboru dzwonię albo nie. To tak jak z grą w lotto, czy sprzedażą lodówki na allegro. Każdy wierzy, że kupując zakład za 3zł trafi 6 i będzie milionerem, na allegro każdy chce za swoją starą lodówkę, tyle ile sobie wyobraził, ale życie pokazuje inaczej. Abis pożyczki rozpoczą pożyczanie i ogłaszanie w necie. I to jest fakt. Exit choć tańszy, również pomaga, choć jeszcze daleko mu do takiej obsługi i jakości jak Abis. Można jednak zdecydowanie go polecić, dla osób, którym nie spieszy się z pożyczką i uznać, że jest silnym graczem nr 2  na ogłoszeniowym rynku pożyczkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A

 jak jest z szybką pożyczką .com??? Dla mnie to przmi jakoś nie prawdziwie ,czy ktoś może brał?  

  Dziwna jest też ta "natychmiastowa"(logo samolotu,czy coś latającego)sms 3o zł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałam o nich pozytywnej opinii. Dość dobre kredyty gotówkowe oferuje www.vertusfinanse.pl, sprawdzałam samodzielnie i wszystko przebiegało idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×