Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Maciej

Proszę o pomoc. Pożyczka na chwilówki. 4k/rok

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciej
Potrzebuję pożyczki w wysokości 4000zł spłacanej w 12 ratach, każda po 400zł.

 

Znajdzie się może osoba chcąca pomóc ex-studentowi bez pracy pozbyć się nad wyraz stresujących problemów z tzw. "chwilówkami" ?

Mam 20-lat i wpakowałem się w niezły bajzel finansowy:

- 3x Vivus (880zł, 1100zł, 300zł), mój + ten na bracie i na kumpeli

- 1500zł zadłużenia w czynszu za akademik ( 25.04 bedzie nieoplacony trzeci miesiac, do tego kaucja niecałe 400zł )

- drobne długi

 

Jako pewniak dla inwestora mogę podesłać historię rachunku PKO, gdzie od około pół roku regularnie co 25 dzień miesiąca wpłacana jest kwota dokładnie 400zł. 

Pieniądze te przelewa mi dziadek który domyśla się że mam problemy. Pomaga mi bez pytania. 

 

TAKŻE, JAKO ŻEM ŚWIADOM MYCH SŁÓW MUSZĘ PORĘCZYĆ WŁASNYM IMIENIEM I NAZWISKIEM ŻE BĘDĘ SPŁACAŁ SIĘ W TERMINIE :)

 

Od tego czy wyjdę z tych pie******nych długów zależy moja przyszłość, marzenia.

Proszę o pomoc. 

 

Do 14.04 mam opłacić polowe zaległości za akademik. Inaczej eksmisja, póżniej nawet i sądy. 

A naprawdę chcę już móc ruszyć na swoje, nie musieć polegać na innych. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, jesteś młody, zdrowy - to do roboty a nie chwilówki brać i liczyć na łatwa kasę. Ja w twoim wieku zapier..... już w budowlance na swoje potrzeby. Najważniejsze jest zdrowie - resztę możesz zdobyć uczciwie pracą i kredyty omijaj. Zaczynasz dorosłe życie od żebrania na forum? To co będzie potem? Rozumiem, ludzie którzy są chorzy, doświadczeni przez los ale dzisiaj młodzi wstydu i zahamowań już nie mają, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, jesteś młody, zdrowy - to do roboty a nie chwilówki brać i liczyć na łatwa kasę. Ja w twoim wieku zapier..... już w budowlance na swoje potrzeby. Najważniejsze jest zdrowie - resztę możesz zdobyć uczciwie pracą i kredyty omijaj. Zaczynasz dorosłe życie od żebrania na forum? To co będzie potem? Rozumiem, ludzie którzy są chorzy, doświadczeni przez los ale dzisiaj młodzi wstydu i zahamowań już nie mają, niestety.

Nic dodać nic ująć.

Jest wiele możliwości zarobienia kasy w sposób uczciwy i legalny,trzeba troszkę się rozejrzeć i zakasać rękawy a nie próbować wydymać kolejnych naiwniaków(nie obrażając Twojego szanownego dziadka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 - 3x Vivus (880zł, 1100zł, 300zł), mój + ten na bracie i na kumpeli

 

Ja nie rozumiem takich ludzi którzy biorą pożyczki, a póżniej nie stać ich na spłatę i mało tego wciągnąć jeszcze w to brata i koleżankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdż na pożyczkolandia gdzie do weryfikacji potrzebny będzie Ci tylko dowód, nr konta i nr telefonu, po tych weryfikacjach mozesz wystawic wniosek, inwestują prywatni inwestorzy więc wszystko zależy od tego jaki zaproponujesz zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdż na pożyczkolandia gdzie do weryfikacji potrzebny będzie Ci tylko dowód, nr konta i nr telefonu, po tych weryfikacjach mozesz wystawic wniosek, inwestują prywatni inwestorzy więc wszystko zależy od tego jaki zaproponujesz zwrot.

 

także polecam, strona pomaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, jesteś młody, zdrowy - to do roboty a nie chwilówki brać i liczyć na łatwa kasę. Ja w twoim wieku zapier..... już w budowlance na swoje potrzeby. Najważniejsze jest zdrowie - resztę możesz zdobyć uczciwie pracą i kredyty omijaj. Zaczynasz dorosłe życie od żebrania na forum? To co będzie potem? Rozumiem, ludzie którzy są chorzy, doświadczeni przez los ale dzisiaj młodzi wstydu i zahamowań już nie mają, niestety.

 

Zgadzam się z tobą.

Piszą jestem w "pie******nych" długach, póżniej kiedy pożyczką usłyszysz "pie******ę" spłatę!!!

 

Wiele osób pisze tego typu teksty i rozsyła do banków, instytucji finansowych i portali, jaki to przynosi skutek? ŻADEN!

Nikt nie reaguje na bluzgi.

Póżniej tacy ludzie skarżą się na forach, że wszystko to tylko reklama i nikt nie chce im pożyczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×