Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
zibi

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne asy przekrętasy.

 

Pod tym linkiem można trochę o tej spółce się dowiedzieć

 

http://www.imsig.pl/pozycja/2012/75/KRS/49783,POLSKIE_TOWARZYSTWO_PO%C5%BBYCZKOWE_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84

 

 

I wiecie co mnie najbardziej rozwala? Że wpisują w KRS wprost, że będą się "bawić" w finanse. A kapitał zakładowy tej spółki to 5 tysięcy złotych. Bedzie w razie czego z czego ich windykować:-/ Przecież to jakaś prowokacja i rozbój w biały dzień. Firma, która pożycza kasę wielu Polakom, ma zakładowy kapitał wartości 3 średnich emerytur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

A ja miałam u nich pożyczkę i wszystko jest ok. Szybko, sprawnie, bez zbędnych formalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nigdy sie nie weżmie bo po co się ma brać? 

Ja to nie rozumiem was ludzie, ludzie sami musze myśleć jak biorą pożyczki, nie dostaną legalnie w firmie to wezmą na ulicy i kto ma nie spłacić to i tak nie spłaci. Tu trzeba zmienić myślenie ludzi a nie brać się za firmy. 

 

A co do samych firm to ja ostatnio brałem w HipoProfit na 23% pożyczkę bez bik - da się? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo

A nigdy sie nie weżmie bo po co się ma brać? 

Ja to nie rozumiem was ludzie, ludzie sami musze myśleć jak biorą pożyczki, nie dostaną legalnie w firmie to wezmą na ulicy i kto ma nie spłacić to i tak nie spłaci. Tu trzeba zmienić myślenie ludzi a nie brać się za firmy. 

 

A co do samych firm to ja ostatnio brałem w HipoProfit na 23% pożyczkę bez bik - da się? 

strasznie głupi jesteś i niedoinformowany. prowadzisz stronę internetową, która namawia do wzięcia pożyczek. reklamujesz ją tutaj i jeszcze gadasz głupoty. rząd podejmuje już trzecią próbę delegalizacji wysokich opłat za mikropożyczki. doinformuj się lepiej człowieku, bo będziesz mieć problem z pozycjonowaniem swojej strony, jeśli będzie tak niskiej wartości jak Twoje wywody. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja osobiście korzystam z darmówek. W tek chwili jest coraz więcej takich parabanków i spokojnie można coś wylukaç darmowegp. Dobrze jest skorzystać z porówmywarki e-forsa.pl oszczędzasz sobie szukania firm, wszystkie chwilówki masz w jednym miejscu. Co do pożyczek online to są bezpieczne, może nawet bezpieczniejsze od tych stacjonarnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Robsonn

Witam

a ja mam troszke odmienne zdanie  polskie towazystwo pozyczkowe  skrot PTP to nic innego jak zwykla lichwa umowy sa inaczej konstruowane niz splata i zwykle pozyczajac 500 zl dluznik nie jest w stanie jej splacic a jak juz mu sieto uda to zaplaci 3-4 razy tyle a jak sie spozni 1 dzien z zaplata to naraza sie na niemile  historie typu nekanie telefoniczne i terenowe zastraszanie wymuszanie oklejanie plotu czy drzwi typu uwaga dluznik z imieniem i nazwiskiem ......

poszukuje takich osob co sa zastraszane i scigane w ten sposob przez tzw windykatorow PTP prosze zglaszac sie

chetnie pomoge 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×