Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
pirllo

Szukam Kancelarii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc użytkownicy, poszukuje sprawdzonej kancelarii prawniczej w pobliżu wrocławia. Możecie polecić jakąś dobrą kancelarie która zapewnia profesjonalizm i jakieś dłuższe doświadczenie? Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo polecam firme http://kancelaria-lofty.pl/. Firma realizuje swoje usługi bardzo skrupulatnie i dokładnie. Korzystam z usług tej firmy od lat i nie miałem z nią problemów, zwłaszcza że ich działalnośc znajduje się w centrum wrocławia, więc dla większości osób jest to bardzo dogodne miejsce. Myślę że sposób wykonywania przez nich usług przypadnie Ci do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu macie przecież Koksztysa. Duża, ogólnopolska kancelaria, ale z tanimi pakietami dla maluczkich firm (jak moja :P) Ja choć jestem z Gdańska to z nimi mam umowę. Pomagają w każdej sprawie, ale jest to pomoc telefoniczna albo mailowa (przez Internet). Koszt to 99 zł miesięcznie, chociaż przez pierwszy miesiąc miałem prawnika u nich za 1 zł - w ramach sprawdzenia usługi :) :) To to ja rozumiem, szkoda, ze nie było tak z 3 miesiące :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę od siebie polecić Pana Grzegorza Kalamale z powiatu Zabrzańskiego. Jeszcze parę lat temu mieszkałem w Zabrzu i właśnie kancelaria prawna tegoż Pana bardzo mi pomogła. Z tego co pamiętam to ma kancelarie ulokowaną w samym centrum miasta, więc dla miejscowych raczej nie będzie problemu z dojazdem/dojściem na miejsce.

Fakt faktem, sam się do tego Pana nie zgłosiłem, koleżanka miała sprawę rozwodową i właśnie skorzystała z usług tej kancelarii. Dlatego polecenie jakieś było- ja miałem nieco inny problem dot. ubezpieczenia. Ale fakt faktem, jeżeli nie chcecie wtopić z wyborem kancelarii to polecam. Pan Kalamala to doświadczony i skuteczny adwokat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×