Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Gość Marek

Pomoc dla osób zadłużonych.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marek
CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKÓW   Redukcja długów, czyszczenie BIK

    zmniejszamy raty Twoich kredytów

    pozbędziemy się komornika

    przywrócimy Ci zdolność kredytową

Proszę sprawdzić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Drogi Panie Marku z centrum ochrony dłużnika prosze niewprowadzać ludzi w błąd sam wam zapłaciłem 300 zł i tyle was widziałem a apropo czyszczenia BIK to sami nic niezrobicie bo niemacie takiej możliwości prosicie o pełnomocnictwo i na tym się kończy to co wy oferujecie każdy może zrobić samodzielnie -i mam pytanie dlaczego gdy otrzymaliście moje 300 zł przestaliście odbierać odemnie telefony a jak już łaskawie ktoś odbieże to udaje niewiniątko że niezna sprawy i jest tylko odsyłanie od jednego do drugiego -to się nazywa brak kompetencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość colore

Jest taka firma z pożyczkami, w której nie sprawdzają baz, ani nie potrzebne są żadne zaświadczenia. Sama to sprawdziłam. jest to pozyczkolandia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest problem z BIK, to trzeba uderzyć do profesjonalistów. Wiem coś o tym. Sam próbowałem "wyczyścić" historię, ale była odmowa. Myślałem generalnie, że to fikcja. Ostatnią moją szansą było Lexito i faktycznie dali radę.  Tutaj https://lextio.pl jest na nich namiar jakby ktoś chciał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobicie miałem okazje mieszkając w Norwegii skorzystać z pomocy firmy https://pl.motty.no/kredyt-gotowkowy-norwegia/  która dostarcza wam kredyty w Norwegii na naprawdę dobrych warunkach. Dzięki temu nie władujesz się w spirale długów, które mogą mieć naprawdę zły wpływ na twoje życie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×