Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się, że trzeba pożyczać z głową bowiem taka pożyczka jest strasznie droga ale dodam również, że takie pożyczki również mogą nas wesprzeć finansowo jak ktoś umie je porządnie wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle są to reklamy firm pożyczkowych. Oczywiście pokazują jedynie dobre strony brania chwilowek a nie piszą o wadach tego typu zobowiązań... Sam jestem zdania,ze powinno się dobrze zastanowić zanim się zdecyduje na tego typu zobowiązanie. Chwilówki nie są niczym dobrym. Mają zwykle bardzo wysokie oprocentowanie oraz jeśli wpadniecie w pętlę zadłużenia to potem bardzo trudno jest się z niej wywinąć.... Polecam zajrzeć sobie tutaj:

http://www.forum-kredytowe.pl/f150/

 

Aktualnie na forum jest największa baza informacji oraz opinii na temat poszczgólnych firm chwilówkowych. Jeśli sobie poczytacie to może będzie Wam o wiele łatwiej się zdecydować na konkretną ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda pożyczka ma swoje wady oraz zalety. Poza tym pożyczka w banku wcale nie musi być tak opłacalna... Ostatnio na przykład Alior Bank reklamował niby tanią pożyczkę bo oprocentowaną na 5% ale z bardzo wysoką prowizją, która sięgała kilkudziesięciu procent. Chwilówki mają tą zaletę,ze można je dostać szybko oraz bez formalności. Poza tym pierwsza oferta darmowej pożyczki nie jest wcale taka zła... Ma ją w ofercie na przykład via sms:

https://www.viasms.pl/

 

Jeśli pożyczy się pieniadze do 1000 zł oraz spłaci w terminie to nie płąci się prowizji ani oprocentowania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę dobrych chwilówek na rynku, jest vivus, wonga itd. ostatnio trafiłam też na visset.pl wszędzie warunki były całkiem ok. Wiadomo, że jak nie spłacisz to dowalą koszty ale w większości przypadków jest tak, że bierzesz 500 zł i oddajesz tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

szybko pożyczkę dostałem w Kasa Tak, a bardzo zależało mi na szybkości, bo auto mi nawaliło. firmę polecili mi znajomi z pracy, którzy też u nich brali pożyczkę. warunki mają ok, spełnili moje oczekiwania, a że to była moja pierwsza pożyczka u nich to była za 0 zł. fajnie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam z www.gotowkacash.pl i moim zdaniem działa lepiej niż wyszukiwarka!

Krótka ankieta - a potem doradca dopytuje i przedstawia ofertę, dzwonią na swój koszt.

Serio??? Dzwonią na swój koszt??? Kurde... to musi być poważna firma w takim razie. Nic tylko brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na serwisach społecznościowych,

Nie korzystałam nigdy, ale przy pożyczkach społecznościowych też podobno można trafić na szemranych typków. Tak przynajmniej czytałam gdzieś ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×