Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
Fioki41

Odzyskiwanie odszkodowania

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno miałem wypadek w Holandii. Ubezpieczalnia nie chciała mi wypłacić należności. W odzyskaniu odszkodowania pomogli mi z interclaims.com.pl. Zajmują się oni takimi sprawami zagranicą. Działają sprawnie i skutecznie, odzyskują należności. Z jakich ubezpieczalni korzystacie? Macie z nimi jakieś problemy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo do uzyskania odszkodowania powstaje w momencie spełnienia się ryzyka ubezpieczeniowego. Wysokość, czy też rodzaj świadczenia zależy od rodzaju ubezpieczenia i wysokości sumy w nim wskazanej. Wszystkie te wielkości są przewidziane w umowie, zazwyczaj w Ogólnych Warunkach Umowy, które są jej częścią. Taka zapłata powinna nastąpić w terminie 30 dni od zawiadomienia zakładu ubezpieczeń. Więcej informacji jest na stronie http://www.e-motoryzacyjny.com.pl/ubezpieczenie-od-problemow-z-samochodem/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też od razu poszłabym z tym do prawnika. Jeżeli może nie chcesz tak od razu atakować to zapisz się na jakąś poradę prawną. Rozeznasz się w temacie, dowiesz się co i jak, jakie masz szanse itp. Kancelaria prawna Zaufany Prawnik ma w swoich usługach darmową poradę on-line. Możesz więc śmiało skorzystać z tej usługi, skoro nic to nie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest o tyle trudna, że w takiej sytuacji dość ciężko dochodzić odszkodowań ponieważ dotyczy pracodawcy za granicą? Jednak są firmy takie jak koledzy napisali, którzy mogą Ci w tym pomoc ze znanych mi Solace masz tutaj artykuł który może Ci troszkę rozjaśnić - http://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/odszkodowanie-od-pracodawcy-za-uszczerbek-na-zdrowiu na stronie też znajdziesz kontakt do firmy, warto zadzownić opisać sytuacje i poprosić o informacje co można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzyskanie a odwołanie to dwie różne sprawy, odzyskać odszkodowanie jedynie można drogą sądową a do tego warto się dobrze i solidnie przygotować, bo z reguły firmy ubezpieczeniowe nie za bardzo są przychylne do tego, tym bardziej że są przygotowani na takie okoliczności. I Ty musisz zrobić to samo, tylko lepiej, mowa tutaj o kimś kto będzie Cię reprezentował w sądzie. Sporo pozytywnych opinii słyszałam kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak z Gliwic, która ma dość spore doświadczenie w tego typu sprawach a co lepsza są skuteczni, o czym świadczy ich dość wygórowana cena, ale na pewno warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwlekaj tylko udaj się do prawnika , który po zapoznaniu się dokładnie z twoją sprawą powie ci jakie powinnaś zająć stanowisko. W  http://odszkodowania123.pl/odszkodowanie-w-innych-sprawach posiadają duże doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań. Uzyskasz tam niezbędną pomoc i poradę , bo najlepiej wykorzystać wszystkie możliwości niż zrezygnować bez jakiejkolwiek próby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdym takim problemem nie idę od razu do prawnika lecz najpierw czytam różne fora i blogi prawnicze. Ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację w pracy związaną z wypowiedzeniem umowy o pracę. Najpotrzebniejsze informacje, które pozwoliły mi się spotkać oko w oko z moim szefem znalazłem na https://pewny-prawnik.pl/blog/61/wypowiedzenie-umowy-o-prace-nie-daj-sie-oszukac-wzor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×