Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
  • 0
Dona

Promocja w mBank - zwrot 600zł za zakupy

Pytanie

mBank to placówka ciesząca się niezwykle dużym powodzeniem. Rzesze klientów, wciąż nowe promocje, ciekawe i warte uwagi oferty. Z całą pewnością kolejna propozycja to znowu strzał trafiony w dziesiątkę. Tym razem mBank postawił na możliwość zarobku, wtedy, gdy wydajemy. Robimy zakupy płacąc kartą mBanku na kwotę minimum 50zł i dostajemy za to zwrot pewnej sumy pieniędzy. Możliwe? Okazuje się, ze tak! Warto jednak poznać zasady, regulamin i wytyczne, by móc zobaczyć, że nie ma nic za darmo.

Oczywiście sam zwrot 600 zł za zakupy to jedno, a dodatkowe możliwości, jakie daje eKonto to drugie. Zakładając je mamy możliwość zyskania:
•  0zł za prowadzenie rachunku
•  0zł za kartę debetową (jeśli transakcja wynosi minimum 200zł miesięcznie)
•  Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
•  Przelewy na telefon i Facebook
•  Opieka Eksperta Online 24h/dobę

Aby założyć takie konto, wystarczy jedynie złożyć wniosek przez Internet. Po jego wypełnieniu mamy możliwość podpisania umowy trzema sposobami: elektronicznie, przez kuriera lub w punkcie obsługi Aspiro S.A.

"Zarabiaj z eKontem" to promocja, która kusi, przede wszystkim osoby lubiące wydawać pieniądze. Początek promocji -3.02.2014, koniec- 15.05.2014. Co najważniejsze w tym wszystkim- jest to promocja dla nowych klientów. Ci, którzy mają lub mieli wcześniej umowę z mBankiem nie mogą z tej promocji skorzystać.

 

Co sądzicie warto założyć tam konto?

 

mbank_zarabiaj_600_zl_za_zakupy.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zwrot za zakupy, cashback czy inne bonusu są dzisiaj bardzo "trendy" - wiele banków je oferuje w różnych postaciach. Jeżeli nie masz jeszcze konta w mBanku to możesz spróbować, ale ciężko będzie Ci "Zarobić" cały zwrot 600 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie wiem ja jakoś zraziłem się do mBanku, jakoś ta ich nowa odsłona mnie w ogóle nie przekonała, wkurza mnie to że jak nie zrobię transakcji kartą to mam opłatę :( a miało być za darmo, a czy zwrot uda się uzyskać raczej wątpie, za dużo ofert różnych jest jakby tylko była spożywka, lub stacje benzynowe to tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mBanku, jakoś ta ich nowa odsłona mnie w ogóle nie przekonała

Ta nowa odsłona mBanku jest tak intuicyjna jak gra w szachy z komputerem. Klikasz byle gdzie i patrzysz co będzie. Mając konto mbiznes w tym banku ostatnio chciałem wydrukować wyciąg za dany okres. Pół godziny szukałem i wreszcie zalogowałem się na czat. Tam uprzejma panie mówi do czasu tak jak ja robiłem czyli Płatności->historia płatności i nagle szok ona:

- klikamy na Zmień widok - K... o co chodzi kto intuicyjnie kliknie na "zmień widok" aby wydrukować sobie wyciąg? W normalnym widoku 1000 wykresów ale potrzebnej opcji nie ma:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W ramach Money backu prym wiedzie teraz chyba Bank
Zachodni WBK – do zwrotu jest ponad 1000 zł w skali za aktywne korzystanie z
konta osobistego 123 i karty kredytowej.


 

Pozdrawiam

M.J.

Bankieria.pl

 

www.Bankieria.pl
– portal obiektywny o finansach, wszystko w jednym miejscu. Lokaty, konta,
kredyty, chwilówki – zestawienia, porównania, porady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też od lat korzystam z tego banku i nie miałem z nim jeszcze żadnych problemów. Jedynie dość częste telefony z "lukratywnymi" propozycjami są denerwujące, ale poza tym jest w porządku. Trzeba tylko często korzystać, żeby był faktycznie za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×