Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć zagadkowa firma, ktora nie posiada swojej strony internetowej, siedzibę ma w Bydgoszczy przy ulicy Śniadeckich, ale filie ma też w Inowrocławiu, Nakle noteckim i chyba Żninie z tego co mi mówiła znajoma. Jak byłam w Bydgoszczy chciałam tam nawet zajrzeć, ale szyby mieli nieprzezroczyste, a ja jak gdzieś wejdę, to zawsze mnie zmanipulują i coś wcisną, a ja podpisze, wiec nawet tam nie zaglądałam. Może jednak warto, a oferta nie jest taka straszna jak np, w Providencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hania, nawet o tym nie myśl. Goście piszą wprost, że chętnie obsługują również osoby z fatalnymi wpisamiw BIK-u i uwaga - zajęciami komorniczymi. Pożyczą nawet bankrutom, więc zapewne takie ryzyko będzie sporo kosztować, a także mają pewnie jakieś silne ramię windykacji, bo skoro nie zapłacisz oni znajdą się na dalekim końcu kolejki do wypłaty, Kolejkę otwierał będzie komornik i instytucje takie jak skarbówka czy ZUS. Już lepiej próbować w pożyczkach internetowych, wzajemnych,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie najpierw zawsze szukajcie pieniędzy w banku. Tutaj obowiązuje prawo bankowe i wiele istotnych regulacji dla klientów. Wiadomo jednak, że nie każdy ma możliwość zaciągnięcia takie pożyczki. Ja jednak bym przestrzegał przed takimi firmami, bo takie rozwiązanie może przynieść więcej problemów niż korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest pic na wodę fotomontaż. Nie kierować do banków ludzi, którzy nie ze swojej winy wpadli w kłopoty finansowe (komornik). Tak jest ze mną. Różni "załatwiacze" zgłaszali się do mnie oferując pomoc w uzyskaniu kredytu bezpłatnie lub płatnie - straciłam dużo pieniędzy - i figa z makiem. To oni zarobili, nie ja. Mam w dalszym ciągu nie spłacone kredyty, pożyczki i komornik jak był, tak jest i nic mi nie pomoże. Weszłam na to forum z ciekawości, czy coś tu znajdę, ale oczywiście nie ma nic o komornikach i możliwości uzyskania pożyczki na jego spłatę. Dobrze, że znalazłam swój własny sposób na rozwiązanie mojego problemu, bo nikt na pewno mi nie pomoże, bo po prostu nie ma takich kredytów ani pożyczek nigdzie. Można za to stracić dorobek swojego życia. Nie ma co szukać w internecie możliwości wyjścia ze swoich kłopotów finansowych. Ja szukałam 8 lat i na pewno szukałabym dalej, gdybym nie zaczęła wprowadzać swojego sposobu spłaty komornika i jak na razie działa. Mogę o tym opowiedzieć drogą e-mailową, omega.zofia@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem ostatnio tanią chwilówkę na HipoProfit - bardzo tania pożyczka bo na jedyne 23% - to chyba dobrze prawda? 

A co do samego ślimaka to pierwszy raz o nich słyszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ślimak za 1000 zł pożyczki na 12 miesięcy bierze w sumie 2448 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ludzie przestancie brac takie pozyczki!! W slimaku moja rodzina wziela 700 zl a musi oddac 2500 zl.przy podpisaniu umowy trzeba podac jakas rzecz w mieszkaniu wartosci pozyczki.w razie niesplacania chocby jednej raty przychodzi komornik i to zabiera.nie sprawdzaja w biku a w umowie jest ze sprawdzaja to troche dziwne prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ludzie przestancie brac takie pozyczki!! W slimaku moja rodzina wziela 700 zl a musi oddac 2500 zl.przy podpisaniu umowy trzeba podac jakas rzecz w mieszkaniu wartosci pozyczki.w razie niesplacania chocby jednej raty przychodzi komornik i to zabiera.nie sprawdzaja w biku a w umowie jest ze sprawdzaja to troche dziwne prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kc

Ślimak to najgorsza firma jaka jest mój facet który mieszkał ze mną podpisał umowę ja mam tylko alimenty i nie pracuje Ale musiałam też podpisać jakieś papiery on pod zastaw dał mój sprzęt i się wyprowadził ja nie mam z kad płacić a te natrety zamiast szukać i zająć się sciagnieciem długu z jego wynagrodzenia nachodzą mnie już nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hello,

Your bank account information was sent to the

bank right away, and it

is verified and good. Your loan sum amount of

$20,000.00 has been

approved quit all right, and ready for transfer to

take place, so that

is required now is the bank transfer fee of $710

which the bank is

requesting for before the loan funds can be fully

transferred to you

in your country once you send the fee OK....

Make sure you have it in mind that this payment

is need immediately so

that your loan funds which has already been

approved will be

transferred to you once you make the payment

of bank transfer charge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do wiadomości:

 

Czy potrzebujesz pożyczki osobiste lub biznesowe?

Potrzebują prywatnego kredytu?

Chcesz kupić samochód?

Czy chcesz refinansować?

 

Czy stracił nadzieję i wierzy, że nie ma wyjścia, a finansowy

Obciążenie sytuacja nadal, skontaktuj się z nami poprzez:

Williamsemersonloanhelp@gmail.Com

 

Jeśli poważnie i chce wziąć kredyt z naszej firmy prosimy o wypełnienie

następujące informacje kredytobiorca poniżej, abyśmy mogli rozpocząć proces

Kredytu.

 

INFORMACJE kredytobiorców

 

Twoje pełne imię ..........

Twój kraj ..........

Państwa i miasta ..........

Twój adres ..........

Twój zawód ..........

Numer telefonu ..........

Miesięczny przychód ..........

Kwota kredytu ..........

Okres kredytowania ..........

 

Dziękuję i mam nadzieję usłyszeć od ciebie jak najszybciej raczej więc

Można wysłać warunki kredytu, warunki i harmonogram płatności.

 

będziemy czekać na pilne odpowiedzi

 

pozdrowienia

Williams Emerson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam potrzebuje pozyczki. Moje dane przemyslaw pala, Polska, Bielsko-Biała, ul . Bestwinska 21, Drukarz,507930490,przychod-3800msc,5000, na 4 lata. Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ostatnio brałam w KREDYT OK  pożyczkę za 0 zł.

Dostałam 3 tyś i tyle musiałam oddać.

Bardzo polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie polecam firmy ślimak. Przyznali mi pożyczkę przyjechał poprostu kark nie przedstawiciel. Cwaniak niewychowany cham. Dyktował swoje warunki a co innego było ustalane z firmą. Cwaniakował podnosił głos i zero kultury. Typowy cham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Witam przyjechał do mnie windykator terenowy i nie dał dojść do słowa dał 3 dni na zapłacenie bo inaczej złoży pismo do prokuratury i przyjedzie z policją by zabrać sprzęt z domu totalny idiota śmiał się jak by się nabijal. Po prostu kpina.czy może przyjść z policją i zabrać coś z domu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×