Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

vivus.png

  • Szybkie kredyty z Vivus.pl są dostępne w systemie www.vivus .pl dla zarejestrowanych osób fizycznych, które:
    • Mieszkają w Rzczypospolitej Polskiej
    • są w wieku 19-75 lat
    • nie są wpisane do rejestrów dłużników i nie mają zadłużeń w spłatach pożyczek w innych instytucjach kredytowych.

    [*]Aby zgłosić się po szybką pożyczkę, pożyczkobiorca musi mieć telefon komórkowy oraz konto bankowe. Zgłaszając się po pożyczkę, klient musi uaktywnić swój Vivus.pl profil użytkownika przesyłając zł 0,01 na konto bankowe vivus.pl.

    [*]Zgłosić się po pożyczkę można na 2 sposoby:

    • W swoim Vivus.pl profilu użytkownika
    • Telefonicznie kontaktując się z konsultantem obsługi klienta

    [*]Pożyczkodawca ma prawo do odmówienia udzielenia pożyczki bez wyjaśnienia przyczyny odmowy.

    [*]W przypadku przyznania pożyczki, pożyczkodawca przelewa żądaną kwotę pieniężną na konto bankowe pożyczkobiorcy.

    [*]Wszystkie informacje dotyczące zgłoszenia pożyczkobiorcy, rachunków, płatności, itp można znależć na Vivus.pl profilu użytkownika.

    [*]Pożyczkobiorca w tym samym czasie może mieć 1 aktywny kredyt a dodatkową kwotę możesz zawsze otrzymać do wysokości swojego limitu .

    [*]Pożyczkobiorca ma prawo do zgłoszenia się po szybką pożyczkę nieograniczoną ilość razy.

    [*]Pożyczkobiorca musi spłacać pożyczkę zgodnie z umową zawartą pomiędzy pożyczkobiorcą i pożyczkodawcą –Vivus.pl.

    [*]Pożyczkobiorca ma prawo do przedłużenia okresu spłaty pożyczki zgodnie z warunkami umowy Vivus.pl .

    [*]Za opóżnienie spłaty pożyczki pożyczkobiorca płaci opłatę karną.

    [*]Pożyczkobiorca jest zobowiązany przesztrzegać i wypełniać warunki umowy zawartaej pomiędzy pożyczkobiorcą i pożyczkodawcą –Vivus.pl.

Przed pożyczeniem oceń swoją zdolność spłacenia pożyczki.

Źrodło: vivus.pl

 

Kolejna parabank i kolejna chwilówka. Bierzesz tysiąc złotych, po miesiącu oddajesz 1150. Znów żerowanie na naiwności i biedzie ludzkiej? Czy ktoś z forumowiczów miał jakikolwiek kontakt z tą firmą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym brał, to bym ale może kasierkę jaka tam pracuje napewno nie pożyczkę, sama strona mnie przeraża a zawartośc tym bardziej, mają super ofertę. Jednak regulamin okrutny, jak w jakimś więzieniu, jak by mogli by zabrali tobi dosłownie wszystko. Jednak tak nie będzie w moim przypadku , miałem długą przyszłośc kredytową jak narazie może starczy ;D już swoje nabrałem od gigantów pożyczkowych. Jednak nie jestem zadowolony z tego, dlatego jak chcesz brać pożyczkę pomyśl. Ostatnio kolega dostał umowe na 5 lat stała praca. Wziął motor w raty, komputer, laptop, 2 telefonu, internet LTE,JAKOŚ NA 15-18 TYŚ w zaledwie 3 tyg. Tak balował, że trafił do szpitala nie powiadomił nikogo. Wczoraj wrócił do pracy i dostał wymówienie w trybie natychmiastowym.

 

i co nie ma żadnego dochodu, mieszkanie opłaca, ? i co... teraz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Sam skorzystałem z pierwszej darmowej pożyczki na miesiąc. Wszystko bez problemów.

Jednak uważajcie na przedłużanie czy spóżnienie ze spłatą. Może to was na prawdę słono kosztować.

Druga pożyczka to już RRSO 260%, kolejne przedłużanie jeszcze więcej.


Zrobiłem symulację kosztów i RRSO:
http://www.drogadowlasnegom.pl/2013/01/darmowa-pozyczka-vivuspl-uwaga-na.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a które tego typu chwilówki nie mają takich regulaminów?? pamiętaj to są pożyczki w zasadzie dla ludzi z nożem na gardle. ale naprawdę jeśli korzysta się z nich z głową to idzie przeżyć. z drugiej strony oni się tak zabezpieczają, że w zasadzie nie udzielą pożyczek osobom które mają problem z ich spłacaniem. tego typu portale oczywiście mogą pomóc ale umówmy się są tworzone po to by ich właściciele zgarniali z nich jak największą kasę - więc raczej nie nalezy się spodziewać że oprocentowanie będzie bombowe. więc może przestańmy marudzić że jest tak żle i wogóle. nie jednego jeszcze przycisnie i tak czy siak będzie musiał skorzystać z tego typu usług i jeszcze będziemy dziękować że wymyślili coś takiego. i tak zawsze powtarzam że lepsze to niż Provident - no chyba, że lubicie płacić dwa razy więcej niż żeście wzięli:)  Wtedy to idealna propozycja dla Was:) tego typu serwisy jak Vivus były, są i będą co więcej podejrzewam że będzie ich coraz więcej bo jest po prostu taka potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ha radze uważac bo wystarczy że ktoś bedzie miał dostęp do waszego konta i moze wziac  na was pozyczke! Ja jestem własnie w takiej sytuacji - ktoś wziąl na mnie pozyczki na kwote ok 3000 w trzech róznych podobnych firmach. kwota na szczescie nie duża, ale co z tegto jak ja nie mam takich pieniędzy a termin spłaty jest strasznie krótki :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja powiem szczerze korzystałem z vivusa jestem zadowolony :) Pierwsza pozyczka tyle ile pozyczasz tyle odajesz :) Wxiełem sobie jeszcze jedna 400zł a spłace 446zł po 30 dniach , ja osobicie staram sie spłacać w terminie nie jest najgorzej .A przedłużanie pożyczki to za dobre nie jest z tego co słyszałem im wiecej razy przedłużasz termin spłaty tym wiecej jest odsetek .. . A zawsze możesz na nich liczyć bo czasami troche grosza zabraknie ... VIVUS jest Ok  POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość edi

To sa naciągacze 3razy wysłam 0.01 gr i ciagle niepoprawny format kto teraz pozycza od tak kase jak oni sie utrzymyja dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sławek

MOGE POLECIC NET CREDIT, SZYBKO DOSTALEM ODPOWIEDŹ, PIENIADZE TEZ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

Mój znajomy pożyczył w VIVUSIE. Tak jak reklamują pierwsza pożyczka na 0%. Zaproponowali mu też program rekomendacyjny - za każdego poleconego, jeśli się nie mylę 35zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtor

wzialem 1000zł przyklad 12 luty minal miesiac nie mialem mozliwosci przedluzenia jest 25 marzec czyli 13 dni opoznienia jaka czeka mnie odsetka jak wplace teraz po 2 tygodniach przedlozenie pozyczki na okres 30dni poniase jakies wyzsze konsekwencjie odsetek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie korzystałem z vivusa (na szczęście nie muszę, bo ciągle mogę jeszcze coś pożyczyc w banku), jednak moja dobra znajoma skorzystała i faktycznie pożyczyła 800 zł i oddała po miesiącu równiez 800. Taka mozliwość posiadania pożyczki zupełnie za darmo z pewnością się opłaca i jest warta skorzystania;)

 

Jednak tak jak ktoś napisał wyżej problemy zaczynają sie gdy nie stac nas na spłatę kapitału i musimy przedłużac okres zapłacenia długu - takie czynności moga ciągnąć się nawet w nieskończoność a sama pozyczka już z pewnością nie będzie opłacalna. Trzeba więc dobrze pomyśleć czy faktycznie potrzebujemy tych pieniędzy a nie jak co niektórzy słysza o darmowej pożyczce i biegną po nią "tak po prostu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze tu na stronie: https://www.vivus.pl, teraz już można pożyczyć za damo do 1 200 zł. Oczywiście pod warunkiem, że jest to pierwsza pożyczka na 30 dni. Sama też jeszcze nie musiałam pożyczać... ale właśnie szykuje mi się przeprowadzka i będę musiała zapłacić kaucje oraz czynsz za pierwszy miesiac. Trochę kasy mam odłożone, ale to pewnie będzie za mało i przydałabym mi sie taka pożyczka na szybko i na krótko - zanim przyjdzie wypłata. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie o Vivus są z reguły pozytywne, także myślę, że warto wziąć pożyczkę w tej firmie - tym bardziej, że pierwsza jest za darmo. Ponadto, 1200zł to całkiem dobra kwota, jak na chwilówkę na dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki mają tą promocję oddajesz tyle ile brałeś można próbować. 0% powinno być wszędzie - o ile wtedy życie byłoby piękniejsze!

Ktoś jednak słusznie zauważył że osobom którym brakuje pieniędzy w końcu zabraknie czasu i nie wyrobią się w tych 30 dniach - a to skutkuje kilkuset złotymi odsetek, prowizji czy jak oni to sobie u siebie nazywają za przedłużenie terminu spłaty.

 

Może i prowadzi to do pętli kredytowej podobnej do tej wynikającej z kart kredytowych - masz 50 dni na oddanie kasy pożyczonej z karty i co robisz? Całą wypłatą spłacasz zadłużenie i już 2-go miesiąca nie masz swoich pieniędzy bo znowu czerpiesz z karty kredytowej, i tak w kółko. Jedynym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest jakiekolwiek zwiększenie dochodów lub pożyczka od rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy Vivus to jest szybka pozyczka bez biku i krd czy tez sprawdzaja swoich klientow przed wzieciem pozyczki w Biurze Informacji Kredytowej? Pytam bo to dosc istotne dla mnie, niestety;/

Edytowane przez admin
Proszę nie linkować do stron z niewystarczającą treścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vivus jest OK o ile spłacimy w terminie, przedłużanie pożyczek co miesiąc to duży koszt. Np 300zł w przypadku pożyczki 2000zł. Jeśli nie mamy możliwosci spłaty 2000zł naraz musimy przedłużyć spłatę. Czyli wychodzi na to, że przedłużając przez 7 miesiecy wpłacimy 2100zł i nadal jesteśmy winni 2000zł.

 

Znam takie przypadki kiedy ludzie przedłużają chwilówki i to co wpłacili tytułem przedłużenia przerosło już pożyczoną kwotę.

 

Ale jest inny sposób, Vivus czy Wonga nie rozłożą na raty dopóki nie dojdzie do windykacji. Ale można spłacać częściowo. Np pożyczając 2000zł jesli nie mozemy ich spłacic w całosci i musimy przedłuzyc to warto wpłacic chocby kilka stówek, wówczas zadłuzenie nam sie zmniejsza i przedłuzenie pozyczki jest tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Vivus można zarabiać zapraszając znajomych do skorzystania z ich usług. Korzystał ktoś z tego bonusu ?

To dobry sposób na podreperowanie domowego budżetu, chociaż na pewno dużych sum się nie zarobi, bo ilu z naszych znajomych pozycza pieniądze w takich firmach? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem już 2 pożyczki w vivusie i jestem zadowolony. Przy drugiej lekko spóżniłem się z wpłatą, za co musiałem kilkadziesiąt dodatkowych złotych zapłacić, no ale moja wina... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×