Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę mało opinii o Kredyt banku. Może to i dobrze, bo sam nie mam z tym bankiem dobrych wspomnień. Był to pierwszy bank, w którym założyłem konto, głównie dlatego, że był jednym z nielicznych w moim mieście, który obsługiwał tzw. kredyty studenckie. Pamiętam, że cała procedura związana z kredytem była koszmarnie długa i skomplikowana, tona papierów, chodzenia od pokoju do pokoju. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy mieli jakąś dziwną zasadę, że dziennie z bankomatu nie można wyjąć więcej niz 1000 złotych. Nie i koniec. Kiedys potrzebowałem na szybko 2 tysiące, więc pojechałem na drugi koniec miasta do ich bankomatu (brali 5% od wypłaty w nie swoich bankomatach!) przed pólnocą - wypłaciłem 1000, poczekałem 5 minut po północy i kolejny tysiąc. Po prostu absurd. Najgorsze było jednak samo spłacanie kredytu, o bankowości elektronicznej bank nie ma pojęcia. Gdy kredyt spłaciłem musiałem ponad miesiąc prosić się o zaświadczenie, że wszystko jest ok. Jak dostałem, zlikwidowałem konto. Dla mnie bardzo nieprzyjazny, zacofany bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu starałam się z mężem o kredyt hipoteczny, było to w czasach, gdy dostęp do kredytów był naprawdę łatwy i banki nie robiły problemów (oboje z mężem pracowaliśmy). Złożyliśmy dokumenty, obiecywano nam, że sprawa zostanie załatwiona w miesiąc. Poproszono nas o spełnienie kilku warunków, zabezpieczenie kredytu i tak dalej. Oczywiście, warunki spełniliśmy. Potem dołożono kolejne - musieliśmy przedstawić jeszcze jednego gwaranta kredytu. Po miesiącu znowu spotkaliśmy się w banku sądziłam, że na podpisanie umowy. Ale znowu kazano nam spełnić jakieś warunki (rzeczoznawa). Skutek był taki, że przez Kredyt Bank straciliśmy wpłacony zadatek, bo kredytu nam nie dali. Świństwo straszne inny bank zalatwił sprawę w 3 tygodnie, ale i tak kilka tysięcy złotych na kontaktach z bankiem straciliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bank Zachodni WBK przejął kredyt bank ? Chyba niezbyt dobrze świadczy to kredyt banku. Chyba, że się mylę, chociaż nawet jeśli rozpoczęłyby współpracę to jak to wpływa na obecnych klientów? Jakieś zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Powiem Ci tak, ja od rana chodzę tak zdenerwowana, że szok....Nie wiem, jak wpływa to na klientów innych, ale na mnie wpłynęło bardzo negatywnie... Nie mogę wejść na swoje konto,jeśli kolejnymi etapami nie zaakceptuje kolejnej umowy. W umowie, którą mam zaakceptować jest mowa o opłatach od transakcji,które mam zaakceptować. Jakie są koszta tych transakcji dowiem się z maila, który otrzymama, ale dopiero....po zaakceptowaniu umowy...W tej chwili umówiłam sięz innym bankiem na jutro na założenie konta... Mam dość tego banku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×