Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
Skocz do zawartości
rvcz

Konto firmowe w Alior Banku

Rekomendowane odpowiedzi

Konto firmowe w Alior Banku jest ok, ale z drugiej strony na rynku mamy lepsze oferty niż właśnie ta.

 

 

czyli?

ja przeniosłem do millenium, ale dopiero od miesiąca więc nie mam bardzo porównania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg porównania bankiera http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ranking-kont-dla-przedsiebiorcy-internetowego-Bankier-pl-luty-2014-3059371.html karta do konta w Aliorze to juz 5 zł i rzeczywiście jak pisze @bulek12 są konta za 0 zł jak chociażby Deutsche Banku czy mBiznes, w tym ostatnim jeszcze 50 zeta zwracają jak opłacasz ZUS z mBiznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alior stanowi obecnie atrakcyjną ofertę i przejmuje spory rynek, więc może sobie pozwolić na wiele i jest to prawda konta ,że wychodzi na przeciw i oferuje karty za 0zł. Trzeba pewnie jakąś transakcje wykonać od czasu do czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KAmil

a ja wlasnie założyłem tu rachunek i przez półtora roku mam free â taka promocja. Pozniej zobaczę ale jak się sporawdza i firma będzie hulać to zostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×